اطلاعیه معینیت سوادآموزی وزارت معارف در پیوند به ادعای استخدام معلمان سوادآموزی!

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷
a

وزارت معارف_کابل: معینیت سوادآموزی وزارت معارف اطلاع حاصل نموده است که یک تعداد از افراد استفاده جو، با استفاده از نهادهای جعلی باشندگان شهر کابل را فریب داده اند که گویا معینیت سوادآموزی وزارت معارف در نواحی مختلف شهر کابل به معلمان سوادآموزی و سوپروایزران ضرورت دارد و تعدادی از معلمان و سوپروایزران را با معاش بلند استخدام می‌نماید. معینیت سوادآموزی وزارت معارف خاطرنشان می‌سازد که هدف اصلی این افراد اخذ پول در بدل توزیع فورم میباشد.
این اداره به تعقیب اطلاعیه قبلی خویش اعلام می‌دارد که با هیچ نهادی توافق‌نامه‌یی بر این مبنا به امضا نرسانیده است. و فعلاً هیچ‌گونه پروژه‌ای تحت این عنوان ندارد، و تمامی اطلاعیه های این اداره از طریق صفحات رسمی ویب‌سایت و فیسبوک معینیت سوادآموزی وزارت معارف نشر می‌گردد.
گفتنی است که یک تعداد از شهروندان شهر کابل با مراجعه به معینیت سوادآموزی اطلاع داده اند که گویا نهادی به نام اتحادیه معلمان افغانستان ضمن جمع‌آوری مشخصات سوادآموزان و معلمان به مردم وعده سپرده است که معینیت سوادآموزی وزارت معارف معلمان و سوپروایزران سوادآموزی را با معاش بلند استخدام می‌کند.
هم‌چنان معینیت سوادآموزی وزارت معارف از نهادهای کشفی و امنیتی احتراماً تقاضا می‌نماید تا در دستگیری همچون اشخاص و افراد با این معینیت همکاری نمایند.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۳۹۹/۵/۱۰ - ۶:۰
Background image

پیام تبریکی وزیر معارف به مناسبت عید سعید اضحی

هموطنان محترم و شریف، برادران و خواهران!

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته!

عید سعید اضحی را به شما و خانواده های معزز شما از صمیم قلب مبارک باد می¬ گویم در شرایط مشکل کووید- ۱۹ و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۴:۴۹
Background image

گرامی‌داشت از هفتم اسد روز ملی بیرق پر افتخار کشور

وزارت معارف، کابل: هیأت رهبری و کارمندان وزارت معارف از هفتم اسد روز ملی بیرق کشور گرامی‌داشت نموده و به رسم احترام، بیرق سه رنگ کشور را در صحن وزارت برافراشتند.

محترمه رنگینه حمیدی،. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۵:۲۳
Background image

اهدای ۸ جریب زمین ملکیت شخصی باشندگان ولایت نیمروز به معارف این ولایت؛

وزارت معارف_ کابل: دو تن از باشندگان ولسوالی کنگ ولایت نمیروز ۸ جریب زمین ملکیتِ شخصی خود را وقف معارف کردند.

بالای این زمین ها که بیش از ۸۰۰ هزار افغانی ارزش مالی دارند قرار است تعمیر. . .

بازگشت به اخبار