اطلاعیه معینیت سوادآموزی وزارت معارف در پیوند به ادعای استخدام معلمان سوادآموزی!

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷
a

وزارت معارف_کابل: معینیت سوادآموزی وزارت معارف اطلاع حاصل نموده است که یک تعداد از افراد استفاده جو، با استفاده از نهادهای جعلی باشندگان شهر کابل را فریب داده اند که گویا معینیت سوادآموزی وزارت معارف در نواحی مختلف شهر کابل به معلمان سوادآموزی و سوپروایزران ضرورت دارد و تعدادی از معلمان و سوپروایزران را با معاش بلند استخدام می‌نماید. معینیت سوادآموزی وزارت معارف خاطرنشان می‌سازد که هدف اصلی این افراد اخذ پول در بدل توزیع فورم میباشد.
این اداره به تعقیب اطلاعیه قبلی خویش اعلام می‌دارد که با هیچ نهادی توافق‌نامه‌یی بر این مبنا به امضا نرسانیده است. و فعلاً هیچ‌گونه پروژه‌ای تحت این عنوان ندارد، و تمامی اطلاعیه های این اداره از طریق صفحات رسمی ویب‌سایت و فیسبوک معینیت سوادآموزی وزارت معارف نشر می‌گردد.
گفتنی است که یک تعداد از شهروندان شهر کابل با مراجعه به معینیت سوادآموزی اطلاع داده اند که گویا نهادی به نام اتحادیه معلمان افغانستان ضمن جمع‌آوری مشخصات سوادآموزان و معلمان به مردم وعده سپرده است که معینیت سوادآموزی وزارت معارف معلمان و سوپروایزران سوادآموزی را با معاش بلند استخدام می‌کند. اما عبدالجبار پیکان رییس اتحادیه سرتاسری معلمان افغانستان طی یک جلسه اختصاصی که پیش از چاشت امروز با دکتر سردارمحمد رحیمی معین سوادآموزی وزارت معارف داشتند این موضوع را رسماً رد کردند.
هم‌چنان معینیت سوادآموزی وزارت معارف از نهادهای کشفی و امنیتی احتراماً تقاضا می‌نماید تا در دستگیری همچون اشخاص و افراد با این معینیت همکاری نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷
Background image

پیام تعزیت رهبری وزارت معارف

در پیوند به وفات محترم محمد نعیم بهین رئیس اسبق تعلیمات عمومی وزارت معارف
وزارت معارف_کابل: محترم محمد نعیم بهین رئیس پیشین تعلیمات عمومی وزارت معارف داعی اجل را لبیک گفته و به حق پیوست. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷
Background image

اطلاعیه معینیت سوادآموزی وزارت معارف در پیوند به ادعای استخدام معلمان سوادآموزی!

وزارت معارف_کابل: معینیت سوادآموزی وزارت معارف اطلاع حاصل نموده است که یک تعداد از افراد استفاده جو، با استفاده از نهادهای جعلی باشندگان شهر کابل را فریب داده اند که گویا معینیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۹
Background image

وزارت معارف و بانک جهانی روی طرح افزایش مصونیت مکاتب گفتگو کردند

وزارت معارف- کابل: رهبری وزارت معارف و تیمی از بانک جهانی در ملاقاتی دوجانبه در رابطه با طرح‌ افزایش مصونیت در مکاتب (CSSF) و همچنین مقرره طرز سلوک معلمین(Teacher Code of Conduct) صحبت. . .

بازگشت به اخبار