به مناسبت روز جهانی اطفال، مسابقه علمی بین دانش آموزان در لغمان برگزار شد

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۴:۱۰
په لغمان کې د ماشومانو نړیوالې ورځې په مناسبت د زده کوونکو تر منځ علمي سیالۍ ترسره شوي

وزارت معارف، لغمان: به مناسبت روز جهانی اطفال مسابقات علمی میان دانش آموزان مکاتب ولایت لغمان راه اندازی گردید.

مسابقه متذکره با همکاری ریاست معارف ولایت لغمان و با حمایت مالی موسسه یونیسف، بین ۲۰ تن از شاگردان ذکور و اناث مکاتب مرکز و ولسوالی‌های مربوطه به راه انداخته شده که در نتیجه تیم شاگردان ذکور با گرفتن ۹۸ نمره مقام اول و تیم دختران با گرفتن ۸۰ نمره مقام دوم را کسب نمودند.

عبدالله حمیدی رییس معارف ولایت لغمان، از موسسه یونیسف برای حمایت‌های مداوم آنها از معارف تشکر کرد و این رقابت‌ها را مثبت ارزیابی نمود و از آمریت‌های معارف ولسوالی‌ها خواست تا چنین مسابقات مثبتی را در ولسوالی‌های خود برگزار کنند تا دانش آموزان در عرصه فراگیری علم تلاش بشتر به خرچ دهند.

در پایان این مسابقه، یک تن دانش آموز فاضله نورانی در نقش سرپرست ریاست و دانش آموز دیگر به اسم کفایت الله به عنوان سرپرست معاونیت معارف معرفی و جلسه با دعای خیر به پایان رسید

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۷:۴۲
Background image

اطلاعیه

وزارت معارف، کابل: به منظور شمولیت فارغان صنف دوازدهم مکتب‌های ولایات سرد سیر و نهایت سرد سیر کشور به پروسه امتحان کانکور سال ۱۳۹۹، ضوابط حاضری دانش آموزان مذکور مطابق جدول که در پایان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۲:۱۹
Background image

افتتاح تعمیر دوباب مکتب در ولایت لوګر

وزارت معارف، لوگر: تعمیر مکتب ابتدایه حاجیان ولسوالی محمد آغه و ابتدایه دستگیر کوچی ولسوالی بره کی برک ولایت لوگر افتتاح وبه بهره برداری سپرده شد.

تعمیر مکاتب متذکره بصورت پخته واساسی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۹:۲۲
Background image

افتتاح تعمیر اداری ریاست معارف ولایت سرپل

وزارت معارف، سرپل: تعمیراداری ریاست معارف ولایت سر پل طی محفلی با حضور عبدالقادر آشنا والی ولایت، احمد خان بیگزاده رییس معارف، تعدادی از اعضای شورای ولایتی، مسوولین ادارات دولتی،. . .

بازگشت به اخبار