روسای جدید "نشرات" و "شهادتنامه‌ها" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۱۸
روسای جدید "نشرات" و "شهادتنامه‌ها" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند

وزارت معارف- کابل: روسای جدید "نشرات و ارتباط عامه" و "شهادتنامه‌ها، تصدیق‌دهی و اعتباربخشی" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند.

معرفی "عمر احمد پروانی" به عنوان رئیس جدید نشرات و ارتباط عامه و "سید الرحمن سلام زی" به عنوان رئیس جدید "شهادتنامه‌ها، تصدیق‌دهی و اعتباربخشی" وزارت معارف با حضور وزیر معارف صورت گرفت.

دکتر بلخی در جریان این معرفی بر تعهد مضاعف در سال پیش روی کاری برای حل چالش‌های موجود و بهبود معارف در این دو ریاست تاکید کرد.

"عمر احمد پروانی" رئیس جدیدالتقرر نشرات وزارت معارف نیز در این برنامه ضمن قدردانی از اعتماد رهبری وزارت معارف؛ بر ادای مسئولیت بی کم و کاست خود به هدف خدمت به اطفال افغانستان تعهد سپرد و تلاش برای اطلاع‌رسانی شفاف و دقیق را یکی از اولویت‌های کار خود توصیف کرد.

"سید الرحمن سلام زی" رئیس جدید شهادتنامه‌های وزارت معارف نیز ضمن بیان برنامه‌های جدید برای این ریاست، وعده رسیدگی به چالش‌ها و بهبود مکانیزم مدیریتی در این ریاست را داد.

گفتنی است روسای مذکور پیش از این نیز سابقه فعالیت قابل قبول در بخش‌های مختلف معارف و تعلیم و تربیه را داشته‌اند.

شایان ذکر بوده که در خاتمه این برنامه، وزیر معارف از روسای پیشین نشرات و شهادتنامه‌ها تقدیر کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۰
Background image

معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف به عنوان سفیر و نماینده فوق العاده افغانستان در (OIC) آغاز بکار کرد/ قدردانی دکتر بلخی از "شفیق صمیم"

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور از دکتر "شفیق صمیم" معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف که به تازگی به عنوان سفیر و نماینده فوق‌العاده جمهوری اسلامی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۸
Background image

پس از "هرات"/ معلمین مکاتب ولایت "غور" نیز به اعتصاب کاری خود پایان دادند

وزارت معارف- غور: همزمان با سفر نمایندگان رهبری وزارت معارف به ولایت غور, معلمین مکاتب این ولایت به اعتصاب کاری خود پایان دادند.

سران حرکت دادخواهی معلمین در غور متعهد شدند تا در. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۶:۹
Background image

تداوم کمپاین « مکتب سبز» در مکاتب ولایت بامیان

بر مبنای اهتمام به فضای سبز وحفظ محیط زیست سالم در مراکز تعلیمی وتربیتی واعلام کمپاین« مکتب سبز» در آغاز سال 1398 خورشیدی از سوی وزیر معارف کشور، اینک به همکاری برنامه کمیته شاروالی. . .

بازگشت به اخبار