روسای جدید "نشرات" و "شهادتنامه‌ها" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۱۸
روسای جدید "نشرات" و "شهادتنامه‌ها" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند

وزارت معارف- کابل: روسای جدید "نشرات و ارتباط عامه" و "شهادتنامه‌ها، تصدیق‌دهی و اعتباربخشی" در وزارت معارف با حضور دکتر بلخی معرفی شدند.

معرفی "عمر احمد پروانی" به عنوان رئیس جدید نشرات و ارتباط عامه و "سید الرحمن سلام زی" به عنوان رئیس جدید "شهادتنامه‌ها، تصدیق‌دهی و اعتباربخشی" وزارت معارف با حضور وزیر معارف صورت گرفت.

دکتر بلخی در جریان این معرفی بر تعهد مضاعف در سال پیش روی کاری برای حل چالش‌های موجود و بهبود معارف در این دو ریاست تاکید کرد.

"عمر احمد پروانی" رئیس جدیدالتقرر نشرات وزارت معارف نیز در این برنامه ضمن قدردانی از اعتماد رهبری وزارت معارف؛ بر ادای مسئولیت بی کم و کاست خود به هدف خدمت به اطفال افغانستان تعهد سپرد و تلاش برای اطلاع‌رسانی شفاف و دقیق را یکی از اولویت‌های کار خود توصیف کرد.

"سید الرحمن سلام زی" رئیس جدید شهادتنامه‌های وزارت معارف نیز ضمن بیان برنامه‌های جدید برای این ریاست، وعده رسیدگی به چالش‌ها و بهبود مکانیزم مدیریتی در این ریاست را داد.

گفتنی است روسای مذکور پیش از این نیز سابقه فعالیت قابل قبول در بخش‌های مختلف معارف و تعلیم و تربیه را داشته‌اند.

شایان ذکر بوده که در خاتمه این برنامه، وزیر معارف از روسای پیشین نشرات و شهادتنامه‌ها تقدیر کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۰
Background image

تجلیل از روز بین المللی سواد

وزارت معارف_هرات: از 17 سنبله، روز بین المللی سواد در ریاست معارف ولایت هرات در حالیکه رئیس و هیآت رهبری ریاست معارف، شماری از استادان و سواد آموزان، رؤسای ادارات دولتی و شخصیت های علمی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۰:۴۳
Background image

گزارش مختصر کارکرد های ریاست تحرک اجتماعی و شوراهای معارف

(ربع سوم سال 1398): ریاست تحرک اجتماعی و شورا های معارف این وزارت در همکاری با ریاست های معارف ولایت های: لوگر، بغلان، قندهار، غزنی، کنرها، بامیان، تخار، کندز، بدخشان، پنجشیر و معارف. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۲۰
Background image

وزارت معارف و دفتر منطقه یی یونسکو در جاکارتا روی همکاری های بیشتر به توافق دست یافتند

وزارت معارف_ اندویزیا:  دکتور ذبيح الله فطرت، ريیس دفتر  وزارت معارف در حاشيه كنفرانس استراتیژيكِ ساينس براي رسيدن به اهداف انكشافی پايدار (SDGS) ضمن باز ديد از دفتر منطقوی يونسكو در. . .

بازگشت به اخبار