سفر هیئت تفتیش داخلی وزارت معارف به ولایت فراه

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۷
سیبل

هئیتی از ریاست تفتیش داخلی وزارت معارف تحت سرپرستی قاری عتیق الله موذن رئیس این ریاست، عازم ولایت فراه گردید.

هیئت یاد شده در گام نخست با مولوی اختر محمد زعیم رئیس معارف و برخی مسئولین دیگر آن ریاست دیدار و روی مسایل مهم مالی و اداری بحث و گفتگو نمودند.

سپس کار شناسان هیئت مذکور، سیمیناری را جهت ارتقای ظرفیت کارمندان تفتیش ریاست معارف فراه برگزار و ایشان را در عرصه های: مالی، اداری و تدارکاتی آموزش دادند.

رئیس معارف ولایت متذکره ضمن استقبال از سفر رئیس و کارشناسان ریاست تفتیش وزارت معارف به آن ولایت، از برنامه های تقویتی و همکاری های لازم ریاست تفتیش اظهار خوشی و قدردانی نموده و در زمینه تطبیق مفردات اجندای هیئت در آن ولایت اطمینان فراهم آوری تسهیلات را داد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۱۴:۲
Background image

تجلیل از فراغت شاگردان مدارس دینی در چند ولایت کشور

ده ها تن حافظان و طلاب از دار العلوم های سعادة العمریه و دارالعلوم الفرقانیه ولایت ارزگان، مدرسه خالد بن ولید (رضی الله عنه) ولایت کندهار و جامعه مدینه در ولایت خوست فارغ گردیدند.

فارغ. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۱۳:۳۴
Background image

فشرده چند خبر از معارف ولایات

نیمروز، ارزگان و لوگر:

هیئتی از ریاست مرکـز ساینس وزارت معارف در یک سفر رسمی به ولایت های نیمروز، ارزگان و لوگر رفته و طی نشستی با روئسای و رهبری ریاست های معارف آن ولایات پیرامون. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۱۳:۲۹
Background image

بهره برداری یک باب مکتب در ولایت جوزجان

یک باب مکتب ابتدائیه در قریهء چوغان ولسوالی خواجه دوکوه ولایت جوزجان تاسیس و طی مراسمی با اشتراک رئیس و مسئولین معارف، علمای کرام و نمایند گان مردم محل به فعالیت آغاز نمود.

الحاج مولوی. . .

بازگشت به اخبار