هدیه کتاب ادای رسالت هر فرد جامعه است

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۴
هدیه کتاب ادای رسالت هر فرد جامعه است

بمنظور ترویج و نهادینه سازی فرهنگ جمع آوری کتاب درسی، حرکت زیر نام «هدیه کتاب ادای رسالت است» را یک تعداد از جوانان معارف دوست با همکاری نهاد های جامعه مدنی راه اندازی نموده اند که در این کمپاین به تعداد ۳۰۰۰ جلد کتب درسی را از اهالی شریف که در نواحی هفت حوزه تعلیمی ولایت کندز سکونت دارند در هماهنگی با ریاست معارف آن ولایت بدست آورده اند .

در محفل که به همین مناسبت در لیسه عالی شیر خان تدویر گردیده بود نجیب الرحمن ثاقب رئیس معارف ولایت کندز در نخست عملکرد و احساس نیک جوانان را درقبال شاگردان مکاتب قابل قدر دانسته ،تذکرنمود که این روش در رفع کمبود کتب معارف، ممد واقع گردیده واز سوی دیگر نمایا نگر حمایت مردم از رهنمایی های رهبری وزارت معارف ودهه آن می باشد و توقع ما این است تا این پروسه به صورت مستمر ادامه یابد.

همچنان رئیس معارف با اشاره به اهمیت و جایگاه کتب درسی در مکاتب از تمام شهروندان ولایت کندز بخصوص اولیای شاگردان خواست تا دراین اقدام نیک، جوانان رضا کار را همکاری جدی نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۲:۴۴
Background image

اعلامیه خبری 

وزارت معارف_کابل: حوالی ساعت 1:30 شب گذشته اداره لیسه نسوان " بویه_زار ناصری " واقع ولسوالی شکردره ولایت کابل ازسوی افراد نامعلوم به آتش کشیده شده است تا اکنون علت به آتش کشیده شدن. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۴۲
Background image

اطلاعیه وزارت معارف 

به اطلاع تمام کارمندان وزارت معارف رسانیده میشود که روز دوشنبه مورخ ۲۸ اسد به مناسبت جشن صدسالگی استقلال افغانستان تمامی معلمان، کارمندان و دانش آموزان رخصت اند.
رخصتی های تابستانی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۴:۴۹
Background image

شاگردان ممتاز و خلاق در معارف مورد تشویق معنوی قرار می گیرند

وزارت معارف_ کابل: رهبری وزارت معارف از شاگردان ممتاز، با استعداد و خلاق با اهدای سپاس نامه‌ها و تحسین‌نامه های ویژه تشویق معنوی می کند

این تصمیم به هدف الگو سازی، رشد و شگوفایی. . .

بازگشت به اخبار