وزارت معارف از رقابت مثبت در ارائه خدمات تعلیمی حمایت می‌کند

media-moe
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۷:۵۳
پوهنې

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف از ریاست مکاتب خصوصی این وزارت بازدید نموده و از چگونگی ارائه خدمات در این ریاست نظارت نمود.
سرپرست وزارت معارف نقش نهادهای خصوصی در زمینه ارائه خدمات تعلیمی به فرزندان کشور را مهم دانسته و به رئیس و کارمندان ریاست مکاتب خصوصی وزارت هدایت داد تا روند کارهای اداری و توزیع جواز مکاتب خصوصی را تسهیل بخشیده و به صورت دقیق و دوامدار از آن نظارت نمایند.
سرپرست وزارت معارف به ارائه خدمات آموزشی مکاتب خصوصی بر اساس معیارهای تعیین شده‌ی وزارت تأکید کرده گفت که رقابت مثبت در بخش تعلیم و تربیه به بهبود کیفیت نظام آموزشی مهم بوده و قابل حمایت است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
Background image

همکاری‌های اداره یونسکو با وزارت معارف همچنان ادامه می‌یابد

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با محترم جوردن نایدو مسوول یونسکو، روز پنجشنبه، دوازدهم سرطان در دفتر کاری‌اش دیدار نمود.

آقای نایدو، از رهبری جدید در وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
Background image

حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۳۶
Background image

وزارت معارف از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران ملی استقبال می‌کند

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با جلال‌الدین سعید، عضو شورای عالی اقتصادی و مسوول اتاق تجارت افغان_جرمن دیدار کرد.

آقای سعید از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران. . .

بازگشت به اخبار