پرداخت معاشات معلمان و کارمندان معارف بدون استثنا در سراسر کشور ادامه خواهد داشت

media-moe
شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۴:۷

وزارت معارف- کابل: موضوع پرداخت معاشات کارمندان معارف و همچنین معلمین حق الزحمه ولایات گرمسیر که به مقام عالی ریاست جمهوری پیشنهاد شده است؛ در جلسه این هفته رهبری وزارت معارف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


در این جلسه که با حضور دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف، معینان و روسای مرکزی وزارت همراه بود، بر پرداخت معاشات معلمین و کارمندان معارف بدون استثنا در سراسر کشور تاکید شد.


همچنین در این جلسه در رابطه با طرح بدیل خدمات آموزشی و همچنین برگزاری امتحانات به گونه آنلاین با توجه به خطر افزایش شیوع ویروس کرونا صحبت شد.


چاپ و توزیع کتب سوادآموزی، تعدیل و تغییرات در بودجه و تطبیق پالیسی منع آزار و اذیت در وزارت معارف از دیگر محورهای بحث شده در این جلسه بود.


لازم به یادآوریست که معینان و روسای مرکزی وزارت معارف هریک در رابطه با مشکلات سکتورهای مرتبط خود صحبت و گام‌های عملی در راستای رفع چالش‌های موجود و ایجاد اصلاحات را با رهبری وزارت شریک ساختند.


گفتنی است جلسات رهبری وزارت معارف به شکل منظم و مطابق با برنامه زمانی مشخص با هدف بهبود کارکردهای معارف کشور برگزار می‌شود.
 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۸:۳۹
Background image

خریداری یک قطعه زمین از سوی باشندگان ولایت تخار به هدف اعمار مکتب

ریاست معارف تخار: به ادامه همکاری‌های مردم به معارف اینک اعضای شورای مکتب ابتدائیه مولوی غلام حسین مربوط روستای توحید آباد ولسوالی دشت قلعه ولایت تخار، یک قطعه زمین را به مبلغ ۳۳۰۰۰۰. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۵ - ۱۵:۱۰
Background image

اطلاعیه وزارت معارف

وزارت معارف_کابل: امتحانات سالانه‌ی دانش‌آموزان مکاتب ولایت‌های گرمسیر شامل (هلمند، کندهار، فراه، لغمان، ننگرهار، نیمروز و کنر) و ولسوالی‌های گرمسیرِ ولایات سردسیر به دلیل جلوگیری از. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۴:۷
Background image

پرداخت معاشات معلمان و کارمندان معارف بدون استثنا در سراسر کشور ادامه خواهد داشت

وزارت معارف- کابل: موضوع پرداخت معاشات کارمندان معارف و همچنین معلمین حق الزحمه ولایات گرمسیر که به مقام عالی ریاست جمهوری پیشنهاد شده است؛ در جلسه این هفته رهبری وزارت معارف مورد بحث و. . .

بازگشت به اخبار