پیام تسلیت به مناسبت درگذشت استاد خداداد یفتلی از بزرگان معارف کشور

media-moe
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۷:۲۳
د معارف د مخور شخصيت استاذ خداداد يفتلي دمړينې له کبله د ډاډګيرنې پيغام 

وزارت معارف_کابل: با تاثر و تأسف عمیق آگاه شدیم که استاد خداداد یفتلی، رئیس پیشین تفتیش و از معلمان سابقه‌دار وزارت معارف به اثر مریضی که عاید حالش شده بود، دارفانی را وداع گفته و به لقاالله پیوست.
انا لله و نا الیه راجعون
استاد خداداد یفتلی، رئیس پیشین تفتیش وزارت معارف از سال‌های متمادی در بخش‌های مختلف وزارت فعالیت نمود و مشغول خدمت‌گزاری و تربیه فرزندان کشور بود و در این راستا خدمات ارزنده‌ و پرباری از خود بجاگذاشت.
هیأت رهبری و کارمندان وزارت معارف، درگذشت استاد یفتلی را یک ضایعه‌ی جبران ناپذیر در خانواده‌ی معارف کشور دانسته و برای متوفی غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده و بازماندگانش صبر و شکیبایی از درگاه ایزد منان استدعا می‌دارد.
هیأت رهبری و کارمندان وزارت معارف.
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
Background image

همکاری‌های اداره یونسکو با وزارت معارف همچنان ادامه می‌یابد

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با محترم جوردن نایدو مسوول یونسکو، روز پنجشنبه، دوازدهم سرطان در دفتر کاری‌اش دیدار نمود.

آقای نایدو، از رهبری جدید در وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
Background image

حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۳۶
Background image

وزارت معارف از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران ملی استقبال می‌کند

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با جلال‌الدین سعید، عضو شورای عالی اقتصادی و مسوول اتاق تجارت افغان_جرمن دیدار کرد.

آقای سعید از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران. . .

بازگشت به اخبار