چند خبر از کار و فعالیت ریاست معارف ولایات

media-moe
شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۶:۲۶
له ولایتونو څخه د پوهنې خبرونه

ننگرهار

مفتی حبيب حضرت حقانی رئیس معارف ولایت ننگرهار، از امور اداری و تدریسی لیسه سور داک ولسوالی خوگیانی آن ولایت نظارت به عمل آورد.
موصوف در این دیدار مشکلات معلمان و دانش آموزان لیسه یاد شده را استماع و در راستای حل آنها تعهد سپرد.
گفتنی است که؛ لیسه متذکره از سال‏های متمادی بدین‏ سو غیر فعال بوده که اخیر به حمایت ریاست معارف و همکاری مردم  دوباره فعال گردید.

پروان

مفتی محمد حسن حقاني رئیس معارف ولایت پروان با آمران ادارات مرکزی و ولسوالی های آن ریاست تشکیل جلسه داد و در جهت بهبود امور آموزشی در مکاتب و مدارس آن ولایت با آنان صحبت نمود.

لوگر

 آمر معارف ولسوالی برکی برک ولایت لوگر، طی جلسه یی با آمران و مدیران ۴۵ باب مکتب  آن ولسوالی در مورد جمع آوری احصائیه معلمان، کارمندان و دانش آموزان به آنها معلومات و هدایت داد.

بلخ

 آمرمعارف ولسوال مارمل، در یک جلسه کار با کارمندان تحت اثرخویش، از آنان خواست تا در بلند بردن سطح دانش شاگردان و برخی مسایل مرتبط به آموزش تلاش جدی نمایند.

▪ همچنان؛ آمرمعارف ولسوالی دهدادی در جلسه اداری آن ولسوالی که تحت نظر مولوی اسلام الدین خالد ولسوال ولسوالی متذکره دایر گردیده بود، اشتراک و در ارتباط به فعالیت‏ ها، مشکلات و ضروریات معارف آن ولسوالی صحبت نمود.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۵۲
Background image

سرپرست وزارت معارف با علمای کرام ولایت بلخ نشست مشوره تی دایر نمود

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرت وزارت معارف در ادامه سفر شان به ولایت بلخ با علمای کرام آن ولایت در محوریت بهبود وضعیت، رفع مشکلات و چالش های فرا راه مدارس و نهاد های دینی آن ولایت، بحث. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۴۹
Background image

دیدار سرپرست وزارت معارف از دارالایتام مرکزی بلخ 

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف در جریان سفرشان به ولایت بلخ، ضمن دیدار از بخش های مختلف تعلیمی در این ولایت درحالی که الحاج محمدیوسف وفا والی بلخ ، وحیدالله هاشمی رئیس. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۱:۵۳
Background image

تهدابگذاری یک باب مدرسه دینی در ولایت بلخ

سنگ تهداب یک باب مدرسه دینی در روستای گوری مار ولسوالی نهرشاهی ولایت بلخ از سوی الحاج مولوی حبیب الله آغا سر پرست وزارت معارف گذاشته شد.

در مراسم تهدابگذاری مدرسه یاد شده ضمن سررپرست. . .

بازگشت به اخبار