74 درصد پرداخت‌های مالی وزارت معارف به منسوبین این وزارت الکترونیکی شده است

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۳
74 درصد پرداخت‌های مالی وزارت معارف به منسوبین این وزارت الکترونیکی شده است

وزارت معارف_کابل: وزارت معارف تمام پرداخت‌های مالی این وزارت را برای معلمان و کارمندان الکترونیکی می سازد.
این برنامه به هدف ایجاد شفافیت در پرداخت‌های مالی، جلوگیری از اخاذی‌های غیر قانونی، فراهم سازی زمینه‌ی آرامش فکری برای منسوبین معارف و پرداخت به موقع معاشات کارمندان و معلمان این وزارت تطبیق می شود.
در حا ل حاضر 74 درصد پرداخت‌های مالی (معاشات 195275) تن از معلمان و کارمندان وزارت معارف از طریق سیستم‌های بانکی و برنامه موبایل‌منی صورت میگیرد.
از این میان پرداخت معاشات 66 درصد کارمندان وزارت معارف (158331 معلم و مامور) از طریق سیستم‌های بانکی و معاشات 8 درصد تشکیل معارف (21110 معلم و مامور) در 44 ولسوالی از طریق برنامه موبایل منی (پرداخت معاشات از طریق موبایل‌های همراه) صورت می گیرد.
اما در 183 ولسوالی به سطح ولایت‌های لغمان، پکتیکا،پنجشیر، نورستان، زابل، خوست، تخار، بلخ،لوگر پروان، بدخشان، فراه، بغلان، هلمند، دایکندی، ننگرهار، پکتیا وکنر به علت مشکلات تخنیکی و نا امنی‌ها توزیع معاشات به سیستم سنتی از طریق معتمدین انجام می شود.
وزارت معارف متعهد است تا از طریق ایجاد شفافیت درپرداخت‌های مالی و نیز فراهم سازی مسکن برای معلمان زمینه‌ی آرامش فکر معلمان را فراهم سازد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷
Background image

پیام تعزیت رهبری وزارت معارف

در پیوند به وفات محترم محمد نعیم بهین رئیس اسبق تعلیمات عمومی وزارت معارف
وزارت معارف_کابل: محترم محمد نعیم بهین رئیس پیشین تعلیمات عمومی وزارت معارف داعی اجل را لبیک گفته و به حق پیوست. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷
Background image

اطلاعیه معینیت سوادآموزی وزارت معارف در پیوند به ادعای استخدام معلمان سوادآموزی!

وزارت معارف_کابل: معینیت سوادآموزی وزارت معارف اطلاع حاصل نموده است که یک تعداد از افراد استفاده جو، با استفاده از نهادهای جعلی باشندگان شهر کابل را فریب داده اند که گویا معینیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۹
Background image

وزارت معارف و بانک جهانی روی طرح افزایش مصونیت مکاتب گفتگو کردند

وزارت معارف- کابل: رهبری وزارت معارف و تیمی از بانک جهانی در ملاقاتی دوجانبه در رابطه با طرح‌ افزایش مصونیت در مکاتب (CSSF) و همچنین مقرره طرز سلوک معلمین(Teacher Code of Conduct) صحبت. . .

بازگشت به اخبار