اعمار یک باب مکتب از کمک های مردمی در ولایت بدخشان

media-moe
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۲:۲۲
اعمار یک باب مکتب از کمک های مردمی در ولایت بدخشان

وزارت معارف_بدخشان: تعمیر مکتب هشت صنفی نسوان ولسوالی راغستان ولایت بدخشان به هزینه مجموعی یک میلیون و 200 هزار افغانی به کمک مالی مردم معارف دوست قریه های لشکرجا، گوردر، تنیلر، وخنیده، ورسندر ، والک و والکدره ولسوالی راغستان اعمار و به بهره برداری سپرده شد.
رهبری ریاست معارف ولایت بدخشان از تمام مردم شریف، با عزت و علم پرور که برای ساخت و ساز این مکتب دخترانه سهم فعال گرفته و این مکتب را اعمار نموده اند ، سپاس و قدر دانی می نماید.
همچنان ریاست معارف ولایت بدخشان از تمام مردم معارف دوست احترامانه تقاضا می نماید تا در حمایت از نظام معارف کشور سهم فعال گرفته تاباشد مشمول صدقات جاریه گردند.
این در حالیست که چندی قبل محترم سخی داد فرزند خدای قل ملازم مکتب ابتدایه قره بلاق ولسوالی کشم با احساس و درک مسوولیت پذیری اش دو باب اتاق درسی را با هزینه شخصی خود به ارزش ( یک صد و پنجاه هزار افغانی ) در ولسوالی کشم اعمار نموده بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۴:۱۲
Background image

وزیر معارف از سوی کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه تقدیر شد

وزارت معارف- کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور از سوی کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه به ریاست دکتور زلمی زابلی تقدیر شد.

کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه هدف از این تقدیر را. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۶:۲
Background image

اشتراک وزیر معارف در جشن الفبای شاگردان مکتب خصوصی حیات سمیع در کابل

وزارت معارف ـ کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور در جشن الفبای شاگردان مکتب خصوصی حیات سمیع واقع در شهر کابل اشتراک کرد.

این جشن به مناسبت پایان دوره آماده گی شاگردان و آغاز. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۳:۶
Background image

وزیر معارف از حل مشکل مکاتب فاقد تعمیر فراه با شروع فاز دوم پروژه اقرأ خبر داد

وزارت معارف ـ کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور در دیدار با شماری از بزرگان و جوانان فراه از حل مشکل مکاتب فاقد تعمیر این ولایت با شروع فاز دوم پروژه اقرأ خبر داد.

کمبود کتب. . .

بازگشت به اخبار