اعمار یک باب مکتب از کمک های مردمی در ولایت بدخشان

media-moe
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۲:۲۲
اعمار یک باب مکتب از کمک های مردمی در ولایت بدخشان

وزارت معارف_بدخشان: تعمیر مکتب هشت صنفی نسوان ولسوالی راغستان ولایت بدخشان به هزینه مجموعی یک میلیون و 200 هزار افغانی به کمک مالی مردم معارف دوست قریه های لشکرجا، گوردر، تنیلر، وخنیده، ورسندر ، والک و والکدره ولسوالی راغستان اعمار و به بهره برداری سپرده شد.
رهبری ریاست معارف ولایت بدخشان از تمام مردم شریف، با عزت و علم پرور که برای ساخت و ساز این مکتب دخترانه سهم فعال گرفته و این مکتب را اعمار نموده اند ، سپاس و قدر دانی می نماید.
همچنان ریاست معارف ولایت بدخشان از تمام مردم معارف دوست احترامانه تقاضا می نماید تا در حمایت از نظام معارف کشور سهم فعال گرفته تاباشد مشمول صدقات جاریه گردند.
این در حالیست که چندی قبل محترم سخی داد فرزند خدای قل ملازم مکتب ابتدایه قره بلاق ولسوالی کشم با احساس و درک مسوولیت پذیری اش دو باب اتاق درسی را با هزینه شخصی خود به ارزش ( یک صد و پنجاه هزار افغانی ) در ولسوالی کشم اعمار نموده بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۶:۱۹
Background image

رئیس دفتر مقام وزارت معارف رسماَ معرفی شد

دکتور محمدسعید منصور، که به اساس پیشنهاد رهبری وزارت معارف و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری از ریاست معارف ولایت میدان وردک تبدیلاَ به حیث رئیس دفتر مقام وزارت معارف تعیین شد، از سوی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۰:۵۱
Background image

اعلامیه مطبوعاتی در مورد رد شایعات مبنی به برکناری مشاوران وزارت معارف

خبرهای مبنی بر این‌که که گویا، سرپرست وزارت معارف تمامی مشاوران این وزارت را از وظیفه برکنار کرده‌‌است، متأسفانه از دو روز به این‌سو، در شبکه‌های اجتماعی دست بدست می‌شود.

رهبری وزارت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۸:۰
Background image

تفاهمنامه ساخت سه باب مکتب در ولایت‌های بدخشان و نورستان با سفارت هند امضا شد

وزارت معارف، کابل: مقام‌های وزارت معارف، وزارت اقتصاد و سفارت هندوستان مقیم کابل، تفاهمنامه‌‌ی ۳ پروژه از سلسله پروژه‌های انکشافی با تأثیرات بلند اجتماعی کمک کشور هندوستان برای. . .

بازگشت به اخبار