جلسه هیأت رهبری وزارت معارف برگزار شد

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۱۵
د پوهنې وزارت رهبرۍ هیت غونډه وکړه

وزارت معارف_کابل: جلسه هیأت رهبری وزارت معارف، تحت ریاست محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف و با اشتراک معینان و رئیسان بخش‌های مربوط برگزار شد.

رهبری وزارت معارف، ارائه خدمات تعلیمی باکیفیت و عادلانه در بخش تعلیمات عمومی، تعلیمات اسلامی و سوادآموزی، سیستم رهبری و مدیریت، اصلاحات عملی، ساختار تشکیلاتی و تقویت حضور زنان در وزارت و مشکلات مکاتب خصوصی را به بحث و بررسی گرفتند.

سرپرست وزارت معارف ضمن استماع بحث، دیدگاه و ملاحظات شان را پیرامون موضوعات جلسه بیان نموده و هدایات لازم داد. بانو حمیدی گفت که بهانه‌گیری در آوردن اصلاحات و بهبود کیفیت در معارف پس از این پذیرفتنی نبوده و به صورت جدی روی آن باید کار صورت گیرد. وی تصریح کرد که در دو دهه‌ی اخیر کارهای صورت گرفته اما اکنون زمان تحرک و عمل در معارف فرا رسیده‌است.

سرپرست وزارت معارف، خاطر نشان کرد که دست‌یافتن به جامعه‌ی سالم، مصوون و خودکفا در کشور تنها با ارائه خدمات تعلیم و تربیه باکیفیت ممکن بوده و دیگر مسیری وجود نداشته و در این راستا همه باید به صورت صادقانه و مسوولانه کار کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
Background image

همکاری‌های اداره یونسکو با وزارت معارف همچنان ادامه می‌یابد

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با محترم جوردن نایدو مسوول یونسکو، روز پنجشنبه، دوازدهم سرطان در دفتر کاری‌اش دیدار نمود.

آقای نایدو، از رهبری جدید در وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
Background image

حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۳۶
Background image

وزارت معارف از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران ملی استقبال می‌کند

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با جلال‌الدین سعید، عضو شورای عالی اقتصادی و مسوول اتاق تجارت افغان_جرمن دیدار کرد.

آقای سعید از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران. . .

بازگشت به اخبار