ختم ورکشاپ ارتقای ظرفیت در ولایت دایکندی

media-moe
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۱۷:۳۶
ختم ورکشاپ ارتقای ظرفیت در ولایت دایکندی

وزارت معارف، دایکندی: ورکشاپ ده روزه ارتقای ظرفیت (آمرین و اعضای نظارت تعلیمی) که در ولایت دایکندی چندی قبل آغاز گردیده بود، با توزیع تقدیر نامه ها اختتام یافت.

در محفل مذکور دکتور محمد احسانی آمر میتودولوژی ریاست نظارت و ارزیابی وزارت معارف؛ عباس مظفری به نمایندگی از کارمندان نظارت تعلیمی صحبت نموده این برنامه را در راستای تغییر و بهبود بخش تعلیمی معارف نهایت مفید خواند و از گروه آموزش‌دهندگان این برنامه اظهار سپاس‌گزاری نمودند.

سپس رحمت الله سیرت رئیس معارف دایکندی از همکاری موسسه یونیسف ابراز قدردانی نموده و از اعضای نظارت خواست تا آنچه را که آموخته‌اند به طور عملی در مکاتب تطبیق نمایند.

محمد جوادافضلی رئیس موسسه یونیسف در دایکندی گفت که امیدواریم از این فرصت‌ها به گونه درست استفاده شده تا بتوانیم به هدف مان که همانا تغییر مثبت در وضعیت و کیفیت معارف می‌باشد، برسیم.

گفتنی است که در این ورکشاپ ده روزه به تعداد ۸۰ تن از آمرین و اعضای نظات از تمام ولسوالی‌های دایکندی اشتراک نموده بودند که در پایان برای فرا گیران تصدیق نامه اهداگردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۲۱:۴۰
Background image

تدویر ورکشاپ سه روزه برای کارمندان معارف ولایت پکتیکا

وزارت معارف، پکتیکا: برای کارمندان ریاست معارف ولایت پکتیکا ورکشاپ سه روزه جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی برنامه اقرا، در تالار جلسات ریاست معارف آن ولایت تدویر گردید.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۵۵
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری ریاست معارف ولایت کندهار با پوهنتون آن ولایت

وزارت معارف، کندهار: پوهنتون ولایت کندهار بر مبنای تفاهم نامه ایکه از طرف ریاست معارف آن ولایت با آنها به امضا رسیده است، همکارهای اکادمیک خودرا برای مدت ۵ سال با ریاست معارف اعلام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۳
Background image

پیام تسلیت

با تأثر فراوان اطلاع حاصل نمودیم که فضل احمد حیدری مشاور ارشد معینیت تعلیم وتربیه وزارت معارف، به اثر مریضی که عاید حال شان گردیده بود، داعی اجل را لبیک گفت.

 (انا لله و انا الیه. . .

بازگشت به اخبار