دکتر "بلخی" در دیدار با "حوا علم نورستانی" بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات پیشرو تاکید کرد

media-moe
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۷:۲۰
دکتر "بلخی" در دیدار با "حوا علم نورستانی" بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات پیشرو تاکید کرد

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور در دیدار با "حوا علم نورستانی" رئیس کمیسیون مستقل انتخابات، بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تاکید کرد.

در این دیدار که امروز بیستم جوزا در وزارت معارف انجام گرفت، انتخابات ریاست جمهوری پیش رو میان طرفین به بحث و بررسی گرفته شد.

دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور در جریان این دیدار ماموریت اصلی وزارت معارف را ارائه خدمات تعلیمی به اطفال افغانستان توصیف کرد و افزود که توجه به انکشاف خدمات تعلیم و تربیه نیازمند بی طرفی و حفظ اصل غیرسیاسی بودن است.

"حوا علم نورستانی" نیز در جریان این دیدار آخرین اقدامات کمیسیون مستقل انتخابات برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را با رهبری وزارت معارف به اشتراک گذاشت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۰
Background image

تجلیل از روز بین المللی سواد

وزارت معارف_هرات: از 17 سنبله، روز بین المللی سواد در ریاست معارف ولایت هرات در حالیکه رئیس و هیآت رهبری ریاست معارف، شماری از استادان و سواد آموزان، رؤسای ادارات دولتی و شخصیت های علمی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۰:۴۳
Background image

گزارش مختصر کارکرد های ریاست تحرک اجتماعی و شوراهای معارف

(ربع سوم سال 1398): ریاست تحرک اجتماعی و شورا های معارف این وزارت در همکاری با ریاست های معارف ولایت های: لوگر، بغلان، قندهار، غزنی، کنرها، بامیان، تخار، کندز، بدخشان، پنجشیر و معارف. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۲۰
Background image

وزارت معارف و دفتر منطقه یی یونسکو در جاکارتا روی همکاری های بیشتر به توافق دست یافتند

وزارت معارف_ اندویزیا:  دکتور ذبيح الله فطرت، ريیس دفتر  وزارت معارف در حاشيه كنفرانس استراتیژيكِ ساينس براي رسيدن به اهداف انكشافی پايدار (SDGS) ضمن باز ديد از دفتر منطقوی يونسكو در. . .

بازگشت به اخبار