دکتر "بلخی" در دیدار با "حوا علم نورستانی" بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات پیشرو تاکید کرد

media-moe
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۷:۲۰
دکتر "بلخی" در دیدار با "حوا علم نورستانی" بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات پیشرو تاکید کرد

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور در دیدار با "حوا علم نورستانی" رئیس کمیسیون مستقل انتخابات، بر بی‌طرفی وزارت معارف در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تاکید کرد.

در این دیدار که امروز بیستم جوزا در وزارت معارف انجام گرفت، انتخابات ریاست جمهوری پیش رو میان طرفین به بحث و بررسی گرفته شد.

دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور در جریان این دیدار ماموریت اصلی وزارت معارف را ارائه خدمات تعلیمی به اطفال افغانستان توصیف کرد و افزود که توجه به انکشاف خدمات تعلیم و تربیه نیازمند بی طرفی و حفظ اصل غیرسیاسی بودن است.

"حوا علم نورستانی" نیز در جریان این دیدار آخرین اقدامات کمیسیون مستقل انتخابات برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را با رهبری وزارت معارف به اشتراک گذاشت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۰
Background image

معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف به عنوان سفیر و نماینده فوق العاده افغانستان در (OIC) آغاز بکار کرد/ قدردانی دکتر بلخی از "شفیق صمیم"

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور از دکتر "شفیق صمیم" معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف که به تازگی به عنوان سفیر و نماینده فوق‌العاده جمهوری اسلامی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۸
Background image

پس از "هرات"/ معلمین مکاتب ولایت "غور" نیز به اعتصاب کاری خود پایان دادند

وزارت معارف- غور: همزمان با سفر نمایندگان رهبری وزارت معارف به ولایت غور, معلمین مکاتب این ولایت به اعتصاب کاری خود پایان دادند.

سران حرکت دادخواهی معلمین در غور متعهد شدند تا در. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۶:۹
Background image

تداوم کمپاین « مکتب سبز» در مکاتب ولایت بامیان

بر مبنای اهتمام به فضای سبز وحفظ محیط زیست سالم در مراکز تعلیمی وتربیتی واعلام کمپاین« مکتب سبز» در آغاز سال 1398 خورشیدی از سوی وزیر معارف کشور، اینک به همکاری برنامه کمیته شاروالی. . .

بازگشت به اخبار