سلسله اخبار سفر دکتر بلخی به آمریکا/11

media-moe
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۲۰
سلسله اخبار سفر دکتر بلخی به آمریکا/11

اعلام حمایت "جوشا ریکاردو" قهرمان فوتبال آمریکایی از اطفال خیابانی در افغانستان

وزارت معارف- واشنگتن: "جوشا ریکاردو" قهرمان فوتبال آمریکایی در دیدار با دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف نسبت به حمایت از اطفال خیابانی در افغانستان اعلام آمادگی کرد.

این دیدار در حاشیه سفر وزیر معارف به آمریکا جهت اشتراک در سیمینار مرکزی مدیران ارشد تعلیم و تربیه نهاد ECW(تعلیم منتظر نمی‌ماند) در واشنگتن صورت گرفت.

دکتر بلخی در این دیدار، اطفال خیابانی را یکی از عوامل افزایش میزان کودکان بیرون از مکتب دانست و بر مدیریت این موضوع با همکاری دوستانِ کودکان افغانستان در داخل و خارج از کشور تاکید کرد.

"جوشا ریکاردو نورمان" قهرمان فوتبال آمریکایی و مسئول بنیاد خیریه کمک به اطفال بی‌بضاعت نیز ضمن تعهد بر سفر به افغانستان، برای حمایت از اطفال خیابانی این کشور اعلام آمادگی کرد.

قابل ذکر است دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف جهت اشتراک در سمینار مرکزی نهاد ECW(تعلیم منتظر نمی‌ماند) و رایزنی با مقامات و چهره‌های سرشناس و آکادمیک بین‌المللی برای حمایت بیشتر از تعلیم اطفال افغانستان به تاریخ 22 حمل(11 آپریل) به ایالات متحده سفر کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۸:۷
Background image

مراسم افتتـاحیه کـاروان سـواد میهن دوستان

مراسم افتتاحیه کاروان سواد میهن دوستان با ابتکار موسسۀ فن‌آوران میهن‌دوستان و با حضورداشت استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور، سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت‌کنندگان،. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۵۸
Background image

اطلاعیه وزارت معارف

استفاده از دانش آموزانِ مکتب در محافل پذیرایی از مهانان داخلی و خارجی و کارزارهای انتخاباتی ممنوع است.

وزارت معارف _ کابل : استفاده از دانش آموزان مکتب در محافلِ پذیرایی از مهمانان. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۶:۱۶
Background image

وزیر معارف در دیدار با شورای علمای بدخشان بر حل مشکلات معارف این ولایت تعهد سپرد

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور در دیدار با شورای علمای بدخشان بر حل مشکلات معارف این ولایت تعهد سپرد.

در این دیدار که امروز 29 سرطان به میزبانی وزارت معارف. . .

بازگشت به اخبار