سلسله اخبار سفر دکتر بلخی به آمریکا/11

atayee
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۲۰
سلسله اخبار سفر دکتر بلخی به آمریکا/11

اعلام حمایت "جوشا ریکاردو" قهرمان فوتبال آمریکایی از اطفال خیابانی در افغانستان

وزارت معارف- واشنگتن: "جوشا ریکاردو" قهرمان فوتبال آمریکایی در دیدار با دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف نسبت به حمایت از اطفال خیابانی در افغانستان اعلام آمادگی کرد.

این دیدار در حاشیه سفر وزیر معارف به آمریکا جهت اشتراک در سیمینار مرکزی مدیران ارشد تعلیم و تربیه نهاد ECW(تعلیم منتظر نمی‌ماند) در واشنگتن صورت گرفت.

دکتر بلخی در این دیدار، اطفال خیابانی را یکی از عوامل افزایش میزان کودکان بیرون از مکتب دانست و بر مدیریت این موضوع با همکاری دوستانِ کودکان افغانستان در داخل و خارج از کشور تاکید کرد.

"جوشا ریکاردو نورمان" قهرمان فوتبال آمریکایی و مسئول بنیاد خیریه کمک به اطفال بی‌بضاعت نیز ضمن تعهد بر سفر به افغانستان، برای حمایت از اطفال خیابانی این کشور اعلام آمادگی کرد.

قابل ذکر است دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف جهت اشتراک در سمینار مرکزی نهاد ECW(تعلیم منتظر نمی‌ماند) و رایزنی با مقامات و چهره‌های سرشناس و آکادمیک بین‌المللی برای حمایت بیشتر از تعلیم اطفال افغانستان به تاریخ 22 حمل(11 آپریل) به ایالات متحده سفر کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۷:۳۵
Background image

بازگشایی مکتب سفید دالک ولسوالی آبکمری ولايت بادغيس!

دوشنبه 2 / 2 / 1398 آمرتعلیمات عمومی با معیت آمرمعارف ولسوالی و آمرنظارت مربوطه، به همکاری بزرگان محل، شورای اداری مکاتب و گروه های تاثیر گزار باز گشایی شد. گفتی است که این مکتب در سال. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۸
Background image

تدویر ورکشاپ آموزشی برای معلمین ولایت پروان

برای 120 تن از معلمین مکاتب مرکزی ولایت پروان ورکشاپ آموزشی 12 روزه در لیسه میر علی احمد شهید ، لیسه تجربوی ولیسه بی بی حفصه آن ولایت دایر گردید.
ورکشاپ متذکره به کمک مالی موسسه افرن. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۲
Background image

همگام با وزیر معارف در هرات/5

دکتر بلخی در بازدید از "دارالعلوم عالی غیاثیه" هرات به توجه وزارت معارف بر علوم دینی تاکید کرد

وزارت معارف- هرات: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف در جریان سفر خود به هرات از. . .

بازگشت به اخبار