معارف باکیفیت و معیاری نیازمند اصلاحات جدی و عملی است

media-moe
دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۳:۴۰
با کیفیته او معیاري معارف جدي او عملي اصلاحاتو ته اړتیا لري

وزارت معارف، کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت معارف، با شماری از نماینده‌گان ولایت نیمروز در شورای ملی و لویه جرگه مشورتی صلح در مقر وزارت معارف دیدار نمود.

نماینده‌گان مردم ولایت نیمروز ضمن صحبت در مورد پیشرفت‌ها و چالش‌های وضعیت تعلیم و تربیه این ولایت از جمله، کمبود کتاب‌های درسی، استخدام و ارتقای ظرفیت معلمین، بهبود کیفیت تعلیم و تربیه و مشکلات آب آشامیدنی صحی خواستار حل این مشکلات از سوی رهبری وزارت معارف شدند.

سرپرست وزارت معارف، ضمن سپاس‌گزاری از حضور نماینده‌گان ولایت نیمروز وعده نمودند که با توجه به امکانات تلاش می‌کند تا به تمامی چالش‌های متذکره به اسرع وقت رسیده‌گی صورت گیرد.

سرپرست وزارت معارف از آغاز اصلاحات اساسی و مسلکی در وزارت معارف خبر داده، بیان کرد که تلاش می‌کند تا با عملی شدن برنامه‌های اصلاحی زمینه‌های مناسب فراگیری تعلیم و تربیه باکیفیت و معیاری برای همه و به ویژه برای باشندگان مناطق محروم کشور فراهم شود. وی از نمایندگان ولایت نیمروز خواست تا در زمینه‌ی آگاهی‌دهی، ذهنیت سازی و نظارت در بخش آموزش و پرورش با وزارت معارف بیشتر از پیش همکاری نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۷:۴۲
Background image

اطلاعیه

وزارت معارف، کابل: به منظور شمولیت فارغان صنف دوازدهم مکتب‌های ولایات سرد سیر و نهایت سرد سیر کشور به پروسه امتحان کانکور سال ۱۳۹۹، ضوابط حاضری دانش آموزان مذکور مطابق جدول که در پایان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۲:۱۹
Background image

افتتاح تعمیر دوباب مکتب در ولایت لوګر

وزارت معارف، لوگر: تعمیر مکتب ابتدایه حاجیان ولسوالی محمد آغه و ابتدایه دستگیر کوچی ولسوالی بره کی برک ولایت لوگر افتتاح وبه بهره برداری سپرده شد.

تعمیر مکاتب متذکره بصورت پخته واساسی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۹:۲۲
Background image

افتتاح تعمیر اداری ریاست معارف ولایت سرپل

وزارت معارف، سرپل: تعمیراداری ریاست معارف ولایت سر پل طی محفلی با حضور عبدالقادر آشنا والی ولایت، احمد خان بیگزاده رییس معارف، تعدادی از اعضای شورای ولایتی، مسوولین ادارات دولتی،. . .

بازگشت به اخبار