چند خبر کوتاه از معارف ولایات

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۶ - ۱۳:۲۹
قفغف

میدان وردگ

ریاست معارف ولایت میدان وردگ به همکاری معینیت تعلیمات اسلامی وزارت معارف، به هدف پر کردن بست های خالی استادان و کارمندان اداری مدارس و دارالحفاظ های آن ولایت، از نزد ۲۰۰ اشتراک کننده واجد شرایط، امتحان اخذ نمود.

کندهار

ریاست معارف ولایت کندهار به خاطر جذب شاگردان جدید الشمول در لیسه های شبانه آن ولایت، پروسه امتحان جمعی را راه اندازی و از تقاضا کننده گان واجد شرایط امتحان اخذ نمود.

الحاج مولوی فخر الدين نقشبندی رئیس معارف آن ولایت خاطر نشان ساخت که در این پروسه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تن اشتراک نموده اند.

بغلان

الحاج مولوی محمد نور عزیزی رئیس معارف ولایت بغلان روند کاری و فعالیت های ادارای کارمندان آن ریاست را از نزدیک نظارت کرده و از آنها خواست تا با مراجعین سلوک نیک و در اجرای امور روزانه شان دقت و صداقت داشته باشند.

هلمند

آمریت معارف ولسوالی نهرسراج ولایت هلمند برای استادان و مسئولین مدارس و دارالحفاظ های آن ولسوالی، سیمینار یک روزه آموزشی را راه اندازی نموده و در پیوند به اجرای فرامین رهبری ا.ا. و وزارت معارف، مسایل اداری و تدریسی برای آنان آموزش داده شد.

ننگرهار

یک نهاد تحصیلی خصوصی در ولایت ننگرهار به همکاری ریاست معارف آن ولایت، برای شماری از شاگردان مکاتب ولایت متذکره، سیمینار یک روزه کمک های اولیه و دانستنی های طبی را آموزش داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۸
Background image

فشرده چند خبر از معارف ولایات

میدان وردگ
مسئولین ریاست معارف ولایت میدان وردگ، حدود یک جریب زمین غصب شده ملکیت معارف را از نزد افراد فرصت طلب در ولسوالی جلریز آن ولایت مسترد و به ملکیت های معارف ثبت کردند.
 
هرات
مو. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۵
Background image

خلاصه چند خبر از معارف ولایات

غزنی:
ریاست معارف ولایت غزنی برای ۳۰ از  م‏/جاهدین ا.ا. که از امتحان جمعی تثبیت سویه تعلیمی باز مانده بودند امتحان متفرقه را برای صنوف یازدهم و دوازدهم راه اندازی نمود. 

باز هم از همین. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۲۹
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی در ولایت تخار

ریاست معارف ولایت تخار، برای شماری از م‏/جاهدین ا.ا.ا که به دلیل مصروفیت های ج‏/هادی نتوانسته بودند دوره تعلیمی مکتب را تکمیل نمایند، امتحان تثبیت سویه تعلیمی برگزار نمود.  
کمیته ی. . .

بازگشت به اخبار