آغاز فعالیت یک باب شپی لیسه در ولایت قندهار

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۳:۱۰
af

به اساس نیاز مندی که به موجودیت لیسه شبانه در ولسوالی دامان ولایت قندهار محسوس بود، اینک به اثر اهتمام رهبری وزارت معارف در لیسه سید پاچا آن ولسوالی، لیسه شبانه فعال شد.

در محفل گشایش لیسه یاد شده ضمن اشتراک مولوی صدیق الله هلال آمر معارف ولسوالی مذکور، شماری از علمای کرام و نمایندگان اهالی ولسوالی متذکره نیز حاضر بودند.

سخنرانان و علما به نمایندگی از دیگران از فراهم آوری تسهیلات تعلیمی که از طرف وزارت معارف مبنی بر ایجاد شپی لیسه برای باشندگان ولسوالی دامان آن ولایت، صورت گرفته استقبال نموده و حمایت های شان را از پلان های این وزارت اعلام داشتند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۹
Background image

خبر های ولایتی معارف

نیمروز، کندز، سرپل:
از واجدین شرایط برای بست های مورد نظر اداری و تدریسی  در ریاست معارف ولایت های نیمروز کندز و سرپل امتحان رقابتی اخذ گردید.

ننگرهار:
یک تن از هم وطنان معارف دوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۰
Background image

اتمام کار بازسازی ۸ باب مکتب در ولایت لوگر

طی مراسمی به اشتراک الحاج مولوی عبدالرحمن حمیدی رئیس، مسئولین ریاست معارف، شماری علماء و نمایندگان مردم ولایت لوگر، بعد از اتمام کار ترمیمات و تجهیزات برخی وسایل ضروری،  ۸ باب مکتب در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار رئیس معارف ولایت هرات با معین تعلیمات اسلامی

الحاج مولوی رحمت الله جابر رئیس معارف ولایت هرات طی دیداری که با الحاج مولوی کرامت الله آخندزاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف داشت، در محوریت پیشرفت ها و مشکلات کاری ریاست معارف. . .

بازگشت به اخبار