افتتاح تعمیر جدید یک باب مکتب در ولایت دایکندی

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۳:۲۱
21

کار اعمار تعمیر جدید مکتب « دریای هلمند » در ولسوالی میرامور ولایت دایکندی اخیرا به اتمام رسیده و مکتب مذکور طی مراسمی با حضور داشت رهبری ریاست معارف، علمای جید و متنفذین محل افتتاح گردید.

قاری عنایت الله سهار رئیس معارف ولایت دایکندی در مورد گفت: ساخت این مکتب حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار افغانی هزینه برداشته که از سوی اشخاص خیر و ساکنان معارف دوست ولسوالی متذکره پرداخت شده است.

به گفته وی مکتب یادشده، دارای ۸ صنف درسی با سایر ملحقات آن بوده که به صورت پخته واساسی اعمار گردیده است.

رهبری وزارت معارف همواره از حمایت ها و همکاری های هم وطنان با معارف و از جمله از کمک های مردم ولایت دایکندی به معارف استقبال و ابراز امتنان می نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۴۰
Background image

مروری بر چند خبر از معارف ولایات

غزنی:

الحاج مولوی میرنصیر احمد حسینی رئیس معارف ولایت غزنی طی نشستی با ولسوال، علمای دین و بزرگان قومی ولسوالی قره باغ آن ولایت در مورد برنامه های وزارت معارف و ریاست معارف غزنی صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۳۳
Background image

تقدیر اعضای کمیته تخریج شرعی از سوی سرپرست وزارت معارف

به تاسی از حکم مقام عالی رهبری ا.ا. افغانستان، چندی قبل تحت اشراف الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف کمیته ده نفری تخریج شرعی به ترکیب شماری از روئسای ادارات ذیربط. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۲۲
Background image

راپور هفتگی ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف

از شنبه ۱۴۴۵/۱۱/۲۳ تا ۱۴۴۵/۱۱/۲۸ ه. ق.( از ۱۲ تا ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ ه.ش.)

مسئولین ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف طبق تقسیم اوقات مطروحه در این هفته از مکاتب رسمی: علاءالدین، لیسه و ابتدائیه. . .

بازگشت به اخبار