تدویر ورکشاپ سه روزه برای کارمندان معارف ولایت پکتیکا

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۲۱:۴۰
د پکتیکا ولايت پوهنې ریاست کارکوونکو ته ښوونیز ورکشاپ جوړ شو

وزارت معارف، پکتیکا: برای کارمندان ریاست معارف ولایت پکتیکا ورکشاپ سه روزه جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی برنامه اقرا، در تالار جلسات ریاست معارف آن ولایت تدویر گردید.

در ورکشاپ متذکره والدین دانش آموزان، مدیران مکاتب و اعضای نظارت پنج ولسوالی ( سر روضه، ارگون، سروبی، خیرکوت وجانی خیل) اشتراک داشته که روی طرز العمل و شیوه های مصرف کمک های نقدی برنامه اقرا صحبت های همه جانبه صورت گرفته که قرار است تا دو روز دیگر نیز ادامه داشته باشد.

انجینر محراب الدین شفق رییس معارف ولایت پکتیکا برگزاری چنین ورکشاپ ها را در جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی موثر دانسته و از شرکت کنندگان خواست که مکاتب را خوب‌تر نظارت کنند و کمک های نقدی که از طرف برنامه اقرا صورت میگیرد به جای مناسب از آن استفاده کنند. 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۵:۲۵
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

والدین ملزم به پرداخت پنجاه درصد فیس برج سرطان فرزندان شان در مکاتب خصوصی می باشند

نشست مطبوعاتی امروز به اشتراک دکتور عطاء الله واحدیار معین تعلیم و تربیه وزارت معارف و محمد داؤد بابر. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۶:۲۴
Background image

پیام تعزیت

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که سید عیسی سادات، معاون مالی و اداری ریاست معارف ولایت ننگرهار به اثر حادثه ترافیکی، جان به حق سپرد.

( انالله و انا الیه راجعون )

مرحوم سید عیسی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۹:۲۴
Background image

تدویر جلسه سکتور معارف و فرهنگ در معارف ولایت بدخشان

وزارت معارف، بدخشان: جلسه سکتور معارف و فرهنگ تحت ریاست داکتر روح الله محقق" رئیس معارف با اشتراک مسوولان بخش های مربوطه در سالون جلسات ریاست معارف برگزار و پیرامون موضوعات مختلف ادارات. . .

بازگشت به اخبار