دیدار سرپرست وزارت معارف از لیسه عالی زرغونه

media-moe
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۵:۴۹
د پوهنې وزارت سرپرستې د زرغونه عالي لیسې څخه لیدنه وکړه

وزارت معارف، کابل: محترمه رنگینه حمیدی سرپرست وزارت معارف صبح امروز از مکتب لیسه عالی زرغونه دیدن کرد.

سرپرست وزارت معارف در این دیدار از متعلمان این مکتب خواست تا درس و تعلیم را به عنوان یگانه راه رسیدن به هدف دنبال کنند و با قوت در برابر مشکلات بایستند و به الگوهای معارف در سطح جهان مبدل شوند.

محترمه حمیدی خطاب به شاگردان این مکتب گفت که نه به عنوان وزیر، بلکه می‌توانند به عنوان مادر معنوی خود و بدون داشتن هرگونه هراس مشکلات خود را با او در میان بگذارند.

سرپرست وزارت معارف از معلمان این مکتب خواست تا در راستای تعلیم و تربیه فرزندان افغانستان تلاش به خرچ دهند.

به گفته محترمه حمیدی مسوولیت وزارت معارف است تا کودکان و نوجوانان افغانستان را از لحاظ تعلیم و تربیه افرادی کارا و مطابق به معیارهای روز تربیت کرده و نیز بسترهای مناسب و مصوون را برای رشد و بالندگی آنان فراهم نماید.

سرپرست وزارت معارف به مشکلات معلمان این مکتب نیز گوش فرا داد و وعده سپرد که برای فارغ ساختن ذهن معلمان از درگیری‌های روزمره‌گی زندگی و فراهم آوردن سهولت‌ها برای آنان تلاش می کند

 

معلمین و شاگردان این مکتب از حضور سرپرست وزارت معارف استقبال کرده تاکید کردند که نخستین باریست که رهبری وزارت معارف به شکل مستقیم مشکلات و شکایات آنان را بررسی می کند و حضور سرپرست وزارت معارف در میان دانش آموزان به معنای از بین رفتن فاصله میان اهل معارف و رهبری وزارت است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۸:۴۱
Background image

راه اندازی مسابقه علمی و حقوقی میان شاگردان مدارس دینی ولایت تخار

وزارت معارف_تخار: به ابتکار ریاست معارف و آمریت تعلیمات اسلامی ولایت تخار، برنامه مسابقهء علمی، تحت عنوان حقوق زن از دیدگاه اسلام و قوانین نافذه کشور میان شاگردان مدارس دینی تدویر گردید. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۴:۳۲
Background image

توزیع قرطاسیه برای شاگردان بی بضاعت در ولایت هرات

وزارت معارف_هرات: به ادامه مساعدت های معارف دوستانه اشخاص وافراد خیر اندیش به معارف، این بار بنیاد نبی الرحمه به شاگردان بی بضاعت مکاتب ولایت هرات این ولایت مساعدت نمود.

زکریا رحیمی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۳:۲۹
Background image

کار ساخت یک باب مکتب در ولایت پکتیا آغاز گردید

وزارت معارف_پکتیا: سنگ تهداب تعمیر مکتب شاه کاریز ولسوالی زرمت ولایت پکتیا توسط استاد کوچی ځاځي رییس معارف، انجنیر رحیم خان رییس شهر سازی و اراضی و تعدادی از مقامات محلی گذاشته شد.

به. . .

بازگشت به اخبار