دیدار سرپرست وزارت معارف با رئیس کمیته سویدن برای افغانستان

media-moe
شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۲۰:۲۹
د پوهنې سرپرست وزیرې د افغانستان لپاره د سویډن کمیټې له رییس سره ولیدل

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با دانیال مدهانی، رئیس کمیته سویدن برای افغانستان در مقر وزارت معارف دیدار کرد.
دانیال مدهانی، رئیس کمیته سویدن برای افغانستان ضمن حمایت این نهاد از رهبری وزارت معارف به سرپرست وزارت وعده سپرد که کمیته سویدن برای افغانستان به تعهداتش در خصوص ارائه خدمات آموزشی محلی، ارتقای ظرفیت معلمین و دیگر بخش‌ها متعهد بوده و در این زمینه و نیز دیگر بخش‌ها با وزارت معارف به عنوان یک همکاری قوی کارخواهد کرد.
 سرپرست وزارت معارف، از حضور رئیس کمیته سویدن برای افغانستان و همکاری‌های این نهاد با وزارت معارف سپاسگزاری نموده، گفت که هدف اساسی وزارت معارف دسترسی همگانی مردم به تعلیم و تربیه است و دیدگاه مشخص، برنامه‌ی جامع و اراده مستحکم نیز در این زمینه وجود دارد و بدون شک همکاری کمیته سویدن در آن موثر است.
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
Background image

همکاری‌های اداره یونسکو با وزارت معارف همچنان ادامه می‌یابد

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با محترم جوردن نایدو مسوول یونسکو، روز پنجشنبه، دوازدهم سرطان در دفتر کاری‌اش دیدار نمود.

آقای نایدو، از رهبری جدید در وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
Background image

حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۳۶
Background image

وزارت معارف از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران ملی استقبال می‌کند

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با جلال‌الدین سعید، عضو شورای عالی اقتصادی و مسوول اتاق تجارت افغان_جرمن دیدار کرد.

آقای سعید از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران. . .

بازگشت به اخبار