دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

media-moe
جمعه ۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۳:۳۶
دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور با "ناجیه نسیم" رئیس موسسه زنان برای زنان افغان"WAW"" دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به میزبانی وزارت معارف صورت گرفت، طرفین در رابطه با همکاری‌های مشترک در سه بخش برگزاری "برنامه‌های آگاهی دهی حقوق اطفال در مکاتب"، "برنامه‌های سوادآموزی در محابس زنان" و "تعلیم اطفال زنان زندانی" صحبت و گفتگو کردند.

وزیر معارف در جریان این دیدار ضمن تاکید بر بررسی زمینه‌های همکاری مشترک از اقدامات موسسه "WAW" در راستای توجه به تعلیم زنان در محابس و اطفال آنان در مراکز حمایوی قدردانی کرد.

"ناجیه نسیم" نیز برای همکاری‌های بیشتر با وزارت معارف اعلام آمادگی و خواستار امضای تفاهمنامه با معارف شد.

رئیس موسسه زنان برای زنان افغان یادآور شد که این موسسه نهادی غیردولتی و غیرسیاسی بوده که در راستای محو خشونت علیه زنان و اطفال در 13 ولایت افغانستان فعالیت می‌کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۴۲
Background image

خلاصه خبرهای معارف ولایت

بلخ:

یک بنیاد خیریه برای ۱۴۷۵ تن شاگردان مکاتب ولایت بلخ به هزینه ۳میلیون و ۶۸۷ هزارو ۵۰۰ افغانی بیک و قرطاسیه جات کمک نمود که با حضورداشت رهبری ریاست معارف آن ولایت توزیع گردید.

کندز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۲۹
Background image

کمپاین آگاهی دهی حفاظت از کتاب های درسی در مکاتب ولایت لوگر

کمپاین آگاهی دهی حفاظت و نگهداری از کتب درسی تحت عنوان « کتاب های درسی دارایی ملی بوده و باید از آنها حفاظت شود » در ۱۶ باب مکتب شهر پل علم مرکز آن ولایت راه اندازی گردید.

کمپاین یاد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۰:۵۰
Background image

دیدار معین تضمین کیفیت وزارت معارف با والی و خانواده های آسیب دیده گان سیلاب ها در ولایت غور

الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف و هیئت معیتی شان که غرض بررسی ‌و انجام یک سلسله امور تعلیمی و تربیتی وارد ولایت غور شده است در حالی که الحاج شیخ حفیظ الله محفوظ. . .

بازگشت به اخبار