دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

media-moe
جمعه ۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۳:۳۶
دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور با "ناجیه نسیم" رئیس موسسه زنان برای زنان افغان"WAW"" دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به میزبانی وزارت معارف صورت گرفت، طرفین در رابطه با همکاری‌های مشترک در سه بخش برگزاری "برنامه‌های آگاهی دهی حقوق اطفال در مکاتب"، "برنامه‌های سوادآموزی در محابس زنان" و "تعلیم اطفال زنان زندانی" صحبت و گفتگو کردند.

وزیر معارف در جریان این دیدار ضمن تاکید بر بررسی زمینه‌های همکاری مشترک از اقدامات موسسه "WAW" در راستای توجه به تعلیم زنان در محابس و اطفال آنان در مراکز حمایوی قدردانی کرد.

"ناجیه نسیم" نیز برای همکاری‌های بیشتر با وزارت معارف اعلام آمادگی و خواستار امضای تفاهمنامه با معارف شد.

رئیس موسسه زنان برای زنان افغان یادآور شد که این موسسه نهادی غیردولتی و غیرسیاسی بوده که در راستای محو خشونت علیه زنان و اطفال در 13 ولایت افغانستان فعالیت می‌کند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۶:۲۶
Background image

چند خبر از کار و فعالیت ریاست معارف ولایات

ننگرهار

مفتی حبيب حضرت حقانی رئیس معارف ولایت ننگرهار، از امور اداری و تدریسی لیسه سور داک ولسوالی خوگیانی آن ولایت نظارت به عمل آورد.
موصوف در این دیدار مشکلات معلمان و دانش آموزان. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۴:۴۹
Background image

در تداوم کمک های مواد آموزشی به مکاتب ولایت لوگر

در ادامه کمک های مؤسسه یونیسف به مکاتب ولایت لوگر، اینک مؤسسه یاد شده در هماهنگی با وزارت معارف، به تعداد ۸۰۰ بسته مواد درسی و آموزشی را به ارزش حدود ۷۰ هزار دالر آمریکایی به ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۴:۱۷
Background image

مجموعه چند خبر کوتاه از فعالیت های ریاست معارف ولایات

تخار

رهبری ریاست معارف ولایت تخار همراه با هیئت مقام ولایت و نماینده امربالمعروف ونهی عن المنکر ولایت یاد شده،  از امور اداری و تدریسی دارالعلوم مرکزی تالقان نظارت کردند.
در جلسه ایکه. . .

بازگشت به اخبار