دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

media-moe
جمعه ۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۳:۳۶
دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور با "ناجیه نسیم" رئیس موسسه زنان برای زنان افغان"WAW"" دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به میزبانی وزارت معارف صورت گرفت، طرفین در رابطه با همکاری‌های مشترک در سه بخش برگزاری "برنامه‌های آگاهی دهی حقوق اطفال در مکاتب"، "برنامه‌های سوادآموزی در محابس زنان" و "تعلیم اطفال زنان زندانی" صحبت و گفتگو کردند.

وزیر معارف در جریان این دیدار ضمن تاکید بر بررسی زمینه‌های همکاری مشترک از اقدامات موسسه "WAW" در راستای توجه به تعلیم زنان در محابس و اطفال آنان در مراکز حمایوی قدردانی کرد.

"ناجیه نسیم" نیز برای همکاری‌های بیشتر با وزارت معارف اعلام آمادگی و خواستار امضای تفاهمنامه با معارف شد.

رئیس موسسه زنان برای زنان افغان یادآور شد که این موسسه نهادی غیردولتی و غیرسیاسی بوده که در راستای محو خشونت علیه زنان و اطفال در 13 ولایت افغانستان فعالیت می‌کند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۱:۴
Background image

وزیر سرپرست معارف از طریق ویدیو کنفرانس برای روئسای معارف ولایات کشور سخنرانی نمود 

الحاج مولوی حبیب الله آغا وزیر سرپرست معارف امارت اسلامی افغانستان از طریق ویدیو کنفرانس برای رئیسان معارف ۳۴ ولایت کشور، بیانیه خویش را ایراد نمود.
طی این سخنرانی، وزیر سرپرست، روئسای. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۷
Background image

فشرده ای از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

▪هرات:
مسابقات فوتبال میان تیم های ورزشی مکاتب معارف شهرهرات که به استقبال  پیروزی امارت اسلامی، با شرکت ۱۶ تیم شاگردان برگزار شده بود، با برگزاری مسابقه فینال بین لیسه سلطان غیاث‌الدین. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۱۵
Background image

رئیس دعوت و ارشاد وزارت معارف وارد ولایت بادغیس شد

طی سفر های هیئت ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف به ولایات نهایت سرد سیر کشور غرض ارزیابی امور اداری، تدریسی و وضعیت تعلیمی  ولایات، اینک مولوی عبدالحی حازم رئیس دعوت و ارشاد وزارت معارف. . .

بازگشت به اخبار