دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

media-moe
جمعه ۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۳:۳۶
دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور با "ناجیه نسیم" رئیس موسسه زنان برای زنان افغان"WAW"" دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به میزبانی وزارت معارف صورت گرفت، طرفین در رابطه با همکاری‌های مشترک در سه بخش برگزاری "برنامه‌های آگاهی دهی حقوق اطفال در مکاتب"، "برنامه‌های سوادآموزی در محابس زنان" و "تعلیم اطفال زنان زندانی" صحبت و گفتگو کردند.

وزیر معارف در جریان این دیدار ضمن تاکید بر بررسی زمینه‌های همکاری مشترک از اقدامات موسسه "WAW" در راستای توجه به تعلیم زنان در محابس و اطفال آنان در مراکز حمایوی قدردانی کرد.

"ناجیه نسیم" نیز برای همکاری‌های بیشتر با وزارت معارف اعلام آمادگی و خواستار امضای تفاهمنامه با معارف شد.

رئیس موسسه زنان برای زنان افغان یادآور شد که این موسسه نهادی غیردولتی و غیرسیاسی بوده که در راستای محو خشونت علیه زنان و اطفال در 13 ولایت افغانستان فعالیت می‌کند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۵:۲۳
Background image

سفر معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف به ولایت بدخشان

به هدف تعمیل هدایت رهبری مقام عالی ا.ا. افغانستان در پیوند با ایجاد لیلیه برای مدارس دینی کشور، اینک الحاج مولوی کرامت الله آخند زاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف در ادامه سفر های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
Background image

استدیو های دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف رسما  افتتاح شد

استدیوهای دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف از سوی الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف، در حالی که شماری از روئسای مرکزی این وزارت و از جمله الحاج مولوی اول گل. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

خبرهای معارف مرکز و ولایات

ننگرهار

کار ترمیماتی لیسه کمبو، در ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار آغاز گردید. این پروژه که شامل ترمیم سقف اتاق ها، دروازه ها، کلکین ها و برخی قسمت های تخریب شده مکتب میباشد، از بودیجه. . .

بازگشت به اخبار