دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

media-moe
جمعه ۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۳:۳۶
دیدار "وزیر معارف" با رئیس موسسه "WAW" و صحبت در رابطه با همکاری‌های مشترک

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور با "ناجیه نسیم" رئیس موسسه زنان برای زنان افغان"WAW"" دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به میزبانی وزارت معارف صورت گرفت، طرفین در رابطه با همکاری‌های مشترک در سه بخش برگزاری "برنامه‌های آگاهی دهی حقوق اطفال در مکاتب"، "برنامه‌های سوادآموزی در محابس زنان" و "تعلیم اطفال زنان زندانی" صحبت و گفتگو کردند.

وزیر معارف در جریان این دیدار ضمن تاکید بر بررسی زمینه‌های همکاری مشترک از اقدامات موسسه "WAW" در راستای توجه به تعلیم زنان در محابس و اطفال آنان در مراکز حمایوی قدردانی کرد.

"ناجیه نسیم" نیز برای همکاری‌های بیشتر با وزارت معارف اعلام آمادگی و خواستار امضای تفاهمنامه با معارف شد.

رئیس موسسه زنان برای زنان افغان یادآور شد که این موسسه نهادی غیردولتی و غیرسیاسی بوده که در راستای محو خشونت علیه زنان و اطفال در 13 ولایت افغانستان فعالیت می‌کند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۸ - ۱۰:۷
Background image

مختصری از کارکرد های معارف ولایات

ننگرهار

جلسه ماهانه بخش سواد آموزی ریاست معارف ولایت ننگرهار، تحت نظر مفتي حبيب حضرت حقاني رئیس معارف آن ولایت با اشتراک آمران و مدیران مرکزی و ۲۲ ولسوالی ننگرهار برگزار گردید.
در این. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۱۷
Background image

خبر های کوتاه از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

لوگر:
موسسه HHOA در نظر دارد تا ۲۱ تن از قشر اناث را به حیث معلم  در صنوف سواد آموزی تحت حمایه خود در ولایت لوگر استخدام نماید.
 به همین منظر، به همکاری ریاست معارف این ولایت، رقابت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۰:۳۱
Background image

فشرده فعالیت های معارف در ولایات

کندهار:
الحاج مولوي فخرالدين نقشبندي رئیس معارف ولایت کندهار، در یک سفر کاری به مرکز، با الحاج مولوي حبیب الله اغا سرپرست وزارت معارف دیدار و در مورد دستاوردها و مشکلات موجود در معارف. . .

بازگشت به اخبار