با حضور دکتر بلخی صورت گرفت؛ اخذ امتحان رقابتی 35 بست "پلان"، "نظارت" و گزارش‌دهی" وزارت معارف

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۳:۲۵
 با حضور دکتر بلخی صورت گرفت؛ اخذ امتحان رقابتی 35 بست "پلان"، "نظارت" و گزارش‌دهی" وزارت معارف

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور از جریان برگزاری امتحان رقابتی 35 بست پروژه "اقراء" به هدف شفاف سازی هر چه بیشتر پروسه بازدید کرد.

در این امتحان رقابتی که صبح امروز 25 سرطان در مرکز ساینس(یکی از بخش‌های وزارت معارف) برگزار شد؛ 400 نفر برای 35 بست در بخش‌های پلان، نظارت و گزارش دهی پروژه اقراء برای تمامی ولایات به شمول کابل به رقابت پرداختند.

دکتر بلخی در جریان برگزاری امتحان، بر جدیت رهبری وزارت معارف برای راهیابی اعضای شایسته مبتنی بر عدالت و اخذ امتحان در قالب یک پروسه شفاف تاکید کرد.

وزیر معارف همچنین افزود که دو پروسه رسیدگی به شکایات در زمان "شارت لیست اعضا" و "پس از امتحان" برای شرکت کنندگان درنظر گرفته شده است.

وزیر معارف از تشکیل کمیسیون رسیدگی به شکایات پروژه اقراء و اعلان مجدد شماری از بست‌های این پروژه خبر داد.

گفتنی است تفاهم‌نامه برنامه "اقراء" میان بانک جهانی و وزارت معارف افغانستان به هدف اصلاح کیفیت معارف کشور به ارزش 298 میلیون دالر به امضا رسیده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۴۲
Background image

اطلاعیه وزارت معارف 

به اطلاع تمام کارمندان وزارت معارف رسانیده میشود که روز دوشنبه مورخ ۲۸ اسد به مناسبت جشن صدسالگی استقلال افغانستان تمامی معلمان، کارمندان و دانش آموزان رخصت اند.
رخصتی های تابستانی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۴:۴۹
Background image

شاگردان ممتاز و خلاق در معارف مورد تشویق معنوی قرار می گیرند

وزارت معارف_ کابل: رهبری وزارت معارف از شاگردان ممتاز، با استعداد و خلاق با اهدای سپاس نامه‌ها و تحسین‌نامه های ویژه تشویق معنوی می کند

این تصمیم به هدف الگو سازی، رشد و شگوفایی. . .

بازگشت به اخبار