در تداوم کمک های مردم به معارف

media-moe
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۶ - ۹:۵۸
له معارف سره د اولسي مرستو په لړ کې

وزارت معارف، هرات: ارباب عبدالجلیل یک تن از اهالی معارف دوست روستایی جلیل آباد ولسوالی انجیل ولایت هرات به مساحت دو هزار متر مربع زمین شخصی خویش را برای ساخت یک باب مکتب در این ولایت اهداء نمود.

همچنان یکی از باشندگان روستای مذکور الی ساخت مکتب متذکره یک باب خانه شخصی خودرا غرض استفاده دانش آموزان به اختیار ریاست معارف آن ولایت قرار داده است.

زکریا رحیمی رئیس معارف ولایت هرات که به خاطر افتتاح ابتداییه اویس قرنی در روستای یاد شده که درجمع از علمای دینی، شخصیت های متنفذ قومی واهالی منطقه صحبت می کرد از حمایت های باشنده گان قریه مذکور قدر دانی نموده وهرات را الگوی مشارکت مردمی در بازسازی معارف توصیف کرد.

موصوف اظهار امید واری کرد که رهبری ریاست معارف تلاش می نماید تا درجهت اعمار مکتب نو تاسیس یادشده حمایت وکمک های مردم علم پرور را نیزجذب نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۲۱:۴۰
Background image

تدویر ورکشاپ سه روزه برای کارمندان معارف ولایت پکتیکا

وزارت معارف، پکتیکا: برای کارمندان ریاست معارف ولایت پکتیکا ورکشاپ سه روزه جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی برنامه اقرا، در تالار جلسات ریاست معارف آن ولایت تدویر گردید.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۵۵
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری ریاست معارف ولایت کندهار با پوهنتون آن ولایت

وزارت معارف، کندهار: پوهنتون ولایت کندهار بر مبنای تفاهم نامه ایکه از طرف ریاست معارف آن ولایت با آنها به امضا رسیده است، همکارهای اکادمیک خودرا برای مدت ۵ سال با ریاست معارف اعلام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۳
Background image

پیام تسلیت

با تأثر فراوان اطلاع حاصل نمودیم که فضل احمد حیدری مشاور ارشد معینیت تعلیم وتربیه وزارت معارف، به اثر مریضی که عاید حال شان گردیده بود، داعی اجل را لبیک گفت.

 (انا لله و انا الیه. . .

بازگشت به اخبار