در تداوم کمک های مواد آموزشی به مکاتب ولایت لوگر

media-moe
شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۰ - ۱۴:۴۹
د لوګر ولایت د پوهنې له ریاست سره بیا ځلې د درسي توکو مرسته وشوه

در ادامه کمک های مؤسسه یونیسف به مکاتب ولایت لوگر، اینک مؤسسه یاد شده در هماهنگی با وزارت معارف، به تعداد ۸۰۰ بسته مواد درسی و آموزشی را به ارزش حدود ۷۰ هزار دالر آمریکایی به ریاست معارف ولایت لوگر مساعدت نموده است.
این بسته ها برای ۱۶ هزار دانش آموز صنوف اول الی ششم مکاتب ولایت مذکور می باشد.
در این بسته های آموزشی ده قلم اجناس و لوازم تحریر شامل می باشد که قرار است در آینده نزدیک به دسترس شاگردان در مرکز و ولسوالی های ولایت لوگر قرار گیرد.
مولوی جنت گل عزیز رئیس معارف ولایت لوگر با قدر دانی از اهدای کمکی مواد درسی به ریاست معارف آن ولایت، به تداوم همچو کمک ها تاکید کرد.
شایان ذکر است که مؤسسه متذکره پنج شنبه گذشته نیز به تعداد ۲۷۱ بسته آموزشی که قیمت ان حدود ۲۳ هزار دالر  تخمین شده، به معارف این ولایت مساعدت نموده بود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۵۹
Background image

افتتاح یک محراب مسجد در لیسه بی بی حوای شهر کابل

 آمر، معلمین و متعلمین لیسه بی بی حوا در مربوطات حوزه یازدهم تعلیمی شهر کابل، در یک اقدام بی پیشنه با هزینه شخصی خویش، برای لیسه متذکره یک محراب مسجد، وضوءخانه، کتابخانه و مرکز صحی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۲۲
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی    

به منظور فراهم سازی زمینه های آموزش به  اطفال عودت کننده و م‌/جاهدین ا.ا. و جذب آنها در  مکاتب رسمی کشور، اینک ریاست تعلیمات اساسی و ثانوی وزارت معارف، طبق طرزالعمل نافذه از آنها امتحان. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۵۲
Background image

سرپرست وزارت معارف با علمای کرام ولایت بلخ نشست مشوره تی دایر نمود

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرت وزارت معارف در ادامه سفر شان به ولایت بلخ با علمای کرام آن ولایت در محوریت بهبود وضعیت، رفع مشکلات و چالش های فرا راه مدارس و نهاد های دینی آن ولایت، بحث. . .

بازگشت به اخبار