چندخبر از فعالیت های مختصر معارف ولایات

media-moe
شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۳:۵۶
1

نیمروز:
مسئولان مکتب های خصوصی سیدال خان ناصر و شهید عبدالبصیر ۲۰ پایه چوکی میز دار دو نفره را برای ریاست معارف نیمروز مساعدت نمودند.
رهبری ریاست معارف نیمروز از همکاری و حسن نیت مسئولین مکاتب ذکر شده ابراز امتنان و قدردانی نمودند.
همچنان:
شورای اداری لیسه پسرانه سیستان همین ولایت نیز  به تعداد ۱۶ پایه بخاری گاز سوز را در حضور مسئولان معارف نیمروز، جهت استفاده به اداره مکتب ذکر شده  کمک نمود که مورد استقبال مدیر و استادان واقع شده و اظهار امتنان گردید.
هرات:
کار ساخت و اعمار طبقه سوم مکتب شهید فوزیه، باحضور داشت مسئولان معارف ولایت هرات به کمک شخصی سید عبدالغفار یک تن از هموطنان معارف دوست، آغاز گردید. رئیس معارف ولایت هرات، از این اقدام نیک این شهروند، به خاطر پرداخت هزینه‌ی این برنامه تشکر و قدردانی کرد.
نورستان:
مسئولان موسسه اویک در ولایت نورستان، با تاج محمد مطمین رئیس معارف این ولایت دیدار نموده و از فراهم سازی آب صحی برای دانش آموزان مکاتب نورستان خبر دادند.
آقای مطین، ضمن ستایش و قدردانی از این اقدام نیک موسسه متذکره از سایر موسسات خواست تا با معارف همکار باشند.
سمنگان:
مولوی نصرت الله فیضانی رئیس معارف ولایت سمنگان در یک سفر کار به ولسوالی حضرت سلطان این ولایت از مسئولان خواست تا در راستای تحقق اهداف معارف تلاش نموده و از پروسه امتحانات نظارت داشته باشند.
بدخشان:
آمر معارف ولسوالی شغنان ولایت بدخشان طی نشستی، از خدمات و زحمات استادان مکاتب این ولسوالی قدردانی نموده و از آنان خواست تا برای سال جدید تعلیمی ۱۴۰۲ برنامه ریزی کرده و در راستای خدمتگذاری به معارف کشور بیشتر از پیش تلاش نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰
Background image

بازتاب قسمتی از فعالیت های معارف در ولایات

لغمان

مولوی شاه جهان ساجد رئیس معارف ولایت لغمان طی جلسه ی که جهت شکوفایی معارف این ولایت برگزار کرده از فعالیت ها و پیشرفت ها در عرصه معارف پس از پیروزی امارت اسلامی اظهار خوشبینی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

خلاصه از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

دایکندی

مفتی رحمت الله مدثر رئیس معارف ولایت دایکندی و هیئت همراه با  الحاج ملاعبدالحکیم رفیع الله قوماندان امنیه آن ولایت دیدار نموده، روی هماهنگی و همکاری های این دو نهاد در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
Background image

خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری. . .

بازگشت به اخبار