اطلاعیه وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۵

موضوع: ممنوعیت جمع آوری پول تحت عنوان کمک به کمیته مالی مکاتب

وزارت معارف_کابل: جمع‌آوری پول از معلمان مکاتب تحت عنوان کمک به کمیته مالی در مخالفت با قوانین مقرره‌ها، لوایح و طرزالعمل‌های نافذه در معارف قرار دارد و جداْ ممنوع می باشد.
به منظور کمک به معلمان مستحق، صندوق قرضه برای معلم فعال است و بر اساس لایحه‌ی این صندوق معلمان نیازمند می توانند درخواست همکاری مالی نمایند.
این در حالیست که شکایت‌هایی وجود دارد که گویا در شماری از مکاتب به شکل خودسرانه به انحای مختلف از معلمان پول جمع آوری می شود .
به منظور جلوگیری از فساد و سوء استفاده‌های مالی در محیط‌های آموزشی اکیداٌ هدایت داده می شود تا از جمع‌آوری پول تحت عناوین مختلف در مکاتب جلوگیری نموده در غیر آن متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار میگیرند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۲:۱۰
Background image

معاشات برج حمل تمامی کارمندان بخش‌های تدریسی، اداری و خدماتی وزارت معارف در جریان دوره‌ی تعطیل قابل پرداخت است

وزارت معارف ـ کابل: معاشات دوره‌ی تعطیلی( برج حمل سال مالی ۱۳۹۹) معلمان، ماموران و اجیران تمامی ولایات به شمول شهر کابل ، ولایت کابل و ولایت‌ هرات که در حالت قرنطینه قرار دارند، قابل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۵:۱۵
Background image

اعلامیه خبری

طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی به ریاست جمهوری فرستاده شد.

وزارت معارف_ کابل: طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی در حالت اضطرار به ریاست جمهوری فرستاده شد.
این طرح که به هدف ارایه خدمات آموزشی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۳۰
Background image

چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

وزارت معارف_کابل: بنا به هدایت رهبری وزارت معارف و به هدف حفظ صحت و سلامت کارمندان و جلوگیری از شیوع مرض کشنده کووید-۱۹ امروز صبح کارمندان وزارت معارف از سوی پرسونل طبی ریاست صحیه این. . .

بازگشت به اخبار