اطلاعیه وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۵

موضوع: ممنوعیت جمع آوری پول تحت عنوان کمک به کمیته مالی مکاتب

وزارت معارف_کابل: جمع‌آوری پول از معلمان مکاتب تحت عنوان کمک به کمیته مالی در مخالفت با قوانین مقرره‌ها، لوایح و طرزالعمل‌های نافذه در معارف قرار دارد و جداْ ممنوع می باشد.
به منظور کمک به معلمان مستحق، صندوق قرضه برای معلم فعال است و بر اساس لایحه‌ی این صندوق معلمان نیازمند می توانند درخواست همکاری مالی نمایند.
این در حالیست که شکایت‌هایی وجود دارد که گویا در شماری از مکاتب به شکل خودسرانه به انحای مختلف از معلمان پول جمع آوری می شود .
به منظور جلوگیری از فساد و سوء استفاده‌های مالی در محیط‌های آموزشی اکیداٌ هدایت داده می شود تا از جمع‌آوری پول تحت عناوین مختلف در مکاتب جلوگیری نموده در غیر آن متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار میگیرند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۶:۱۹
Background image

رئیس دفتر مقام وزارت معارف رسماَ معرفی شد

دکتور محمدسعید منصور، که به اساس پیشنهاد رهبری وزارت معارف و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری از ریاست معارف ولایت میدان وردک تبدیلاَ به حیث رئیس دفتر مقام وزارت معارف تعیین شد، از سوی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۰:۵۱
Background image

اعلامیه مطبوعاتی در مورد رد شایعات مبنی به برکناری مشاوران وزارت معارف

خبرهای مبنی بر این‌که که گویا، سرپرست وزارت معارف تمامی مشاوران این وزارت را از وظیفه برکنار کرده‌‌است، متأسفانه از دو روز به این‌سو، در شبکه‌های اجتماعی دست بدست می‌شود.

رهبری وزارت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۸:۰
Background image

تفاهمنامه ساخت سه باب مکتب در ولایت‌های بدخشان و نورستان با سفارت هند امضا شد

وزارت معارف، کابل: مقام‌های وزارت معارف، وزارت اقتصاد و سفارت هندوستان مقیم کابل، تفاهمنامه‌‌ی ۳ پروژه از سلسله پروژه‌های انکشافی با تأثیرات بلند اجتماعی کمک کشور هندوستان برای. . .

بازگشت به اخبار