امضاء تفاهمنامه میان ریاست معارف واداره احصائیه ومعلومات ولایت ننگرهار

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۱:۵۴
امضاء تفاهمنامه میان ریاست معارف واداره احصائیه ومعلومات ولایت ننگرهار

وزارت معارف، ننگرهار: به اساس هدایت ضیا الحق امرخیل، والی ننگرهار، تفاهم نامه همکاری میان ریاست معارف ولایت ننگرهار و اداره احصایه ومعلومات آنولایت امضا شد.

درنشست که به همین منظور در دفتر مقام ولایت تدویر گردیده بود، حسیب الله شینواری، رئیس معارف در مورد گفت: به اساس تفاهم نامه مذکور قرار است ریاست معارف در ساختمان دارالمعلمین واقع ناحیه سوم شهر جلال اباد برای توزیع تذکره های الکترونیکی به معلمان و سایر کارمندان معارف سهولت ها لازم را فراهم نماید و همچنان برای همکاری خانه پوری فورم ها ی مربوط به ولسوالی ها، از هر ولسوالی دو دو تن از اعضای نظارت را معرفی می نماید.

عبدالملک سلیمانزی، رئیس اداره احصائیه ومعلومات گفت: که این اداره توزیع تذکره های الکترونیکی را به معلمان ننگرهار را از مرکز آغاز می کند و در نظر است که تذکره های الکترونیکی به تمامی کارمندان اداره معارف در سراسر ولایت توزیع گردد.

موصوف اضافه کرد، که این اداره کارمندان ولسوالی هایی را که از سوی ریاست معارف به آنها معرفی شده است، آموزش مسلکی خواهد داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۴۶
Background image

مساعدت وسایل تخنیکی به ریاست معارف ولایت ننگرهار

وزارت معارف، ننگرهار: ازطرف دفتر کمیشنری امور مهاجرین سازمان ملل (UNHCR) در زون شرق ، یک مقدار وسایل و تجهیزات تخنیکی جهت ثبت برنامه های رادیو یی و تلویزیونی به ریاست معارف ولایت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۱۴
Background image

افتتاح تعمیر یک باب مکتب در ولایت میدان وردگ

وزارت معارف- میدان وردگ: تعمیر مکتب ابتدائیه دهن آبدره ولسوالی حصه اول بهسود ولایت میدان وردک افتتاح وبه بهره برداری سپرده شد.

تعمیر مکتب متذکره بصورت پخته و اساسی در مدت یک سال در یک. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۱
Background image

ارایه گزارش سال مالی ۱۳۹۹ ریاست معارف لغمان

وزارت معارف، لغمان: عبدالله حمیدی رئیس معارف ولایت لغمان در تالار مقام آن ولایت گزارش کارکردها وفعالیت های یکساله ریاست معارف ولایت متذکره را با رسانه ها همگانی ساخت.

در نشست مطبوعاتی. . .

بازگشت به اخبار