بازتاب خبر چند فعالیت از معارف ولایات

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۱۱:۵۵
د هېواد له ولایتونو څخه د پوهنې خبرونه.

لغمان:
مولوی شاه جهان ساجد رئیس معارف ولایت لغمان از دفاتر و شعبات مرکزی آن ریاست بازدید نموده، اسناد اداری و برخورد مسئولان را با مراجعان از نزدیک نظارت نمود.
کندهار:
مسئولان ساحوی اداره یونیسف در ولایت کندهار برای کارمندان مدیریت مالی این ریاست، سیمینار ۵ روزه آموزشی در مورد مسایل اداری برگزار نموده بودند که با توزیع تصدیق نامه به اشتراک کننده گان پایان یافت.
کاپیسا:
مدیران مکاتب ولسوالی اله سای ولایت کاپیسا طی یک جلسه‌ی کاری، ضمن طرح مشکلات و پیشنهادات شان، از فعالیت ها و کارکرد های سالانه خویش به ریاست معارف این ولایت گزارش دادند.
رهبری ریاست معارف این ولایت، از فعالیت های مدیران ستایش نموده و تعهد کرد تا به مشکلات موجود نیز رسیده‌گی  نمایند.
ننگرهار:
مسئولان در مدیرت نشرات ریاست معارف ولایت ننگرهار میگویند: وزارت معارف، برای شاگردان مکاتب مرکز و ۲۲ ولسوالی این ولایت به تعداد ۸۰۰ هزار جلد کتاب درسی تعلیمات عمومی را به این ریاست فرستاده تا در سال جدید تعلیمی به دسترس شاگردان قرار گیرد.
به همین ترتیب:
 دفتر ساحوی موسسه یونیسف در در زون شرق کشور به تعداد  ۲۱۵ تخته خیمه به ریاست معارف ولایت ننگرهار  کمک نموده تا در اختیار آن عده از مکاتب گذاشته شود که فاقد تعمیر اند و یا به کمبود صنف درسی مواجه می باشند..
همچنان:
 موسسه متذکره برای دانش آموزان صنوف پنجم و ششم اناث در مرکز و ۹ ولسوالی این ولایت، لوازم بهداشتی در نظر گرفته را تسلیم ریاست معارف ننگرهار نمود تا به اسرع وقت به دسترس آنان قرار دهند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰
Background image

بازتاب قسمتی از فعالیت های معارف در ولایات

لغمان

مولوی شاه جهان ساجد رئیس معارف ولایت لغمان طی جلسه ی که جهت شکوفایی معارف این ولایت برگزار کرده از فعالیت ها و پیشرفت ها در عرصه معارف پس از پیروزی امارت اسلامی اظهار خوشبینی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

خلاصه از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

دایکندی

مفتی رحمت الله مدثر رئیس معارف ولایت دایکندی و هیئت همراه با  الحاج ملاعبدالحکیم رفیع الله قوماندان امنیه آن ولایت دیدار نموده، روی هماهنگی و همکاری های این دو نهاد در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
Background image

خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری. . .

بازگشت به اخبار