برگزاری آزمون تثبیت سویه

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۱:۴۶
له یو شمیر بیرته راستانه شويو کډوالو څخه د تعليمي کچې د تثبیت آزموینه واخیستل شوه

وزارت معارف، غزنی: آزمون تثبیت سویه ی شماری از متقاضیان عودت کننده در ولایت غزنی اخذ گردید.

بی بی رعنا نجمی معاون تدریسی و سرپرست ریاست معارف ولایت غزنی این آزمون را برای آن عده ازجوانانی که در کشور های همسایه به طوری خصوصی درس خوانده اند یک فرصت خوب عنوان کرده و اظهار داشت که خانواده ی بزرگ معارف بستر خوبی برای تعلیم و تربیت فرزندان کشور بوده واز هر طریق که ممکن باشد، زمینه تعلیم اولاد این مرز و بوم را مهیا می نماید.

شایان ذکر است که درین آزمون حدود ۴۵۰ تن از پسران و دختران مهاجر عودت کننده ولایت غزنی ثبت نام نموده وقرار است طی دو دوره تثبیت سویه گردیده و در صورت کامیابی به مکاتب دولتی معرفی گردند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۸:۴۷
Background image

سرپرست وزیر وزارت معارف از لیسه سید الشهدای دشت برچی دیدن نمود

وزارت معارف، کابل: سرپرست وزیر وزارت معارف امروز دو شنبه از لیسه سید الشهدا، واقع دشت برچی جهت غم شریکی با والدین، معلمان و دانش آموزان دیدن نمود.

درین دیدار که دکتر عطا الله واحدیار،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۴:۴
Background image

محکومیت حادثه المناک انفجار در لیسه سیدالشهدا‌ء از سوی دانش آموزان ولایت ننگرهار

وزارت معارف، ننگرهار: شماری از دانش آموزان مکاتب مختلف ولایت ننگرهار به نماینده گی از سایر هم قطاران شان طی تجمعی اعتراضیه در پیوند به انفجار شام روز شنبه در نزدیکی درب لیسه سید الشهدای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۶:۲۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

در پی انفجاریکه عصر دیروز در نزدیکی درب لیسه سیدالشهداء دشت برچی به وقوع پیوست و منتج به شهادت و زخمی شدن جمع کثیری از افراد ملکی و از جمله شماری از دانش آموزان گردید.

در ساعات اولیه. . .

بازگشت به اخبار