جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۹:۵۹
جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

جلسه رهبری وزارت معارف تحت ریاست محترم شیخ الحدیث و التفسیر نورالله منیر در حالی که شماری از اعضای کمیسیون تعلیم و تربیه ا.ا.ا و رؤسای این وزارت نیز حضور داشتند، دائر گردید.

مجلس با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع گردید.

در ابتداء سرپرست وزارت معارف به تعلیم و تربیه اولاد وطن به روحیه ملی و اسلامی تاکید نموده و از روئسا و مسئولان خواست تا در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.

بعد محترم مولوي کرامت الله آخندزاده به استناد فیصله وزارت راجع به آغاز کار وزارت وضاحت داده روی سایر موضوعات مهم تعلیمی و اداری نیز بحث صورت گرفته و تصمیم اتخاذ گردید:

سر از روز دو شنبه مورخ (۲۹) سنبله ۱۴۰۰ شمسی، (۱۳) صفرالمظفر ۱۴۴۳ هجری قمری تمام کارمندان طبقه ذکور به وظایف شان حاضر شوند.

مجلس با دعائیه خیر پایان یافت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۲ - ۱۴:۳۵
Background image

فشرده چند خبراز ریاست های معارف ولایات

خوست:
خیروگل خیرخواه آمر تعلیم و تربیه، ریاست معارف ولایت خوست با تیم کاری همراه، به ولسوالی باک این ولایت سفر نموده، از جریان امتحانات سالانه، امور اداری و جریان کار ترمیم مکاتب این. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۲ - ۱۳:۳۶
Background image

خبر های مختصر ریاست های معارف ولایات

پنجشیر:
مولوی مطیع الله جواد عضومسلکی آمریت تعلیمات اسلامی ریاست معارف ولایت پنجشیر، ضمن دیدار ازجریان امتحانات سالانه دارالعلوم عمربن الخطاب (رض) در ولسوالی حصه اول این ولایت، بخش های. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۲ - ۱۰:۳۹
Background image

پیام تسلیت وزارت معارف امارت اسلامی افغانستان، به مناسبت شهادت شاگردان در انفجار مدرسه جهادی ولایت سمنگان

با تاسف اطلاع حاصل نمودیم، به اثری انفجاری که در مدرسه جهادی شهر ایبک ولایت سمنگان رخ داد، شماری از هموطنان مظلوم ما شهید و زخمی شدند.
وزارت معارف امارت اسلامی افغانستان  فاجعه یاد شده. . .

بازگشت به اخبار