جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۹:۵۹
جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

جلسه رهبری وزارت معارف تحت ریاست محترم شیخ الحدیث و التفسیر نورالله منیر در حالی که شماری از اعضای کمیسیون تعلیم و تربیه ا.ا.ا و رؤسای این وزارت نیز حضور داشتند، دائر گردید.

مجلس با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع گردید.

در ابتداء سرپرست وزارت معارف به تعلیم و تربیه اولاد وطن به روحیه ملی و اسلامی تاکید نموده و از روئسا و مسئولان خواست تا در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.

بعد محترم مولوي کرامت الله آخندزاده به استناد فیصله وزارت راجع به آغاز کار وزارت وضاحت داده روی سایر موضوعات مهم تعلیمی و اداری نیز بحث صورت گرفته و تصمیم اتخاذ گردید:

سر از روز دو شنبه مورخ (۲۹) سنبله ۱۴۰۰ شمسی، (۱۳) صفرالمظفر ۱۴۴۳ هجری قمری تمام کارمندان طبقه ذکور به وظایف شان حاضر شوند.

مجلس با دعائیه خیر پایان یافت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۴۰
Background image

مروری بر چند خبر از معارف ولایات

غزنی:

الحاج مولوی میرنصیر احمد حسینی رئیس معارف ولایت غزنی طی نشستی با ولسوال، علمای دین و بزرگان قومی ولسوالی قره باغ آن ولایت در مورد برنامه های وزارت معارف و ریاست معارف غزنی صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۳۳
Background image

تقدیر اعضای کمیته تخریج شرعی از سوی سرپرست وزارت معارف

به تاسی از حکم مقام عالی رهبری ا.ا. افغانستان، چندی قبل تحت اشراف الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف کمیته ده نفری تخریج شرعی به ترکیب شماری از روئسای ادارات ذیربط. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۲۲
Background image

راپور هفتگی ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف

از شنبه ۱۴۴۵/۱۱/۲۳ تا ۱۴۴۵/۱۱/۲۸ ه. ق.( از ۱۲ تا ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ ه.ش.)

مسئولین ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف طبق تقسیم اوقات مطروحه در این هفته از مکاتب رسمی: علاءالدین، لیسه و ابتدائیه. . .

بازگشت به اخبار