جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ - ۹:۵۹
جلسه رهبری وزارت معارف در مورد آغاز کار این وزارت تدویر یافت

جلسه رهبری وزارت معارف تحت ریاست محترم شیخ الحدیث و التفسیر نورالله منیر در حالی که شماری از اعضای کمیسیون تعلیم و تربیه ا.ا.ا و رؤسای این وزارت نیز حضور داشتند، دائر گردید.

مجلس با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع گردید.

در ابتداء سرپرست وزارت معارف به تعلیم و تربیه اولاد وطن به روحیه ملی و اسلامی تاکید نموده و از روئسا و مسئولان خواست تا در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.

بعد محترم مولوي کرامت الله آخندزاده به استناد فیصله وزارت راجع به آغاز کار وزارت وضاحت داده روی سایر موضوعات مهم تعلیمی و اداری نیز بحث صورت گرفته و تصمیم اتخاذ گردید:

سر از روز دو شنبه مورخ (۲۹) سنبله ۱۴۰۰ شمسی، (۱۳) صفرالمظفر ۱۴۴۳ هجری قمری تمام کارمندان طبقه ذکور به وظایف شان حاضر شوند.

مجلس با دعائیه خیر پایان یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۹:۲۱
Background image

چند خبر کوتاه از کارکرد های ریاست معارف ولایت بلخ

ازفراغت ۲۲ تن حافظان دارالعلوم ودارالحفاظ خالد بن ولید، دارالحفاظ های عبدالله بن عباس و  مظاهرالعلوم قریه قمشلی ولسوالی البرز، طی محفلی با اشتراک آمران معارف و نظارت تعلیمی ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۳:۵۶
Background image

خبرهای ریاست معارف ولایت نیمروز

▪الحاج مولوی گل احمد حقانی رئیس معارف ولایت نیمروز، از جریان کار ترمیماتی ۱۴ باب صنف درسی لیسه شهید گل محمد نظارت به عمل آورد.
موصوف طی این دیدار گفت: معارف پویا وابسته به حمایت های. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۱:۵۶
Background image

فشرده چند خبر از ریاست معارف ولایت کابل

کارمندان ساحوی موسسه حمایت از اطفال و آمر معارف ولسوالی موسهی از سیستم آب رسانی فعال شده در پنج مکتب که از سوی موسسه متذکره تمویل شده، بازدید کردند.  مسوولان معارف از کار پروژه و سیستم. . .

بازگشت به اخبار