خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
د کابل له پوهنې ریاست څخه د یوې ورځې د فعالیتونو لنډ راپور

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری در این راستا گردیدند.
آمر معارف ولسوالی یاد شده ضمن استقبال از این طرح موسسه متذکره، وعده هر نوع همکاری  را با آنان سپرد.

مولوی صلاح الدین ایوبی آمر معارف ولسوالی خاکجبار طی نشستی با آمران و مدیران مکاتب و مدارس ولسوالی یاد شده،  روی راه های حل  مشکلات مکاتب و مدارس آن ولسوالی در سال جدید تعلیمی ۱۴۰۲ با آنان صحبت و تبادل نظر نمود.
همچنان:
 در ادامه این مجلس سه تن کارمندان جدیدالتقرر ساحوی موسسه OCCD به مسوولان معارف آن ولسوالی معرفی گردیدند.

مسوولان آمریت معارف ولسوالی چهارآسیاب ولایت کابل با مدیران مکاتب دولتی و خصوصی این ولسوالی نشستی را برگزارکرده، در مورد طی مراحل برخی از اسناد اداری  و بهبود روند آموزشی  با آنها بحث و مشوره نمود.

مولوي شاکرالله حيدر آمر معارف و محمد فهيم زمانى آمر نظارت تعلیمی ولسوالی چهارآسیاب ولایت کابل، در جلسه هفته وار این ولسوالی اشتراک کرده، در مورد فعالیت های انجام شده و برنامه های آینده خویش صحبت نمودند.

به اساس فیصله رهبری ریاست معارف ولایت کابل، برای تمام استادان ۱۲ پاس مکاتب مربوط به ولسوالی سربی این ولایت هدایت داده شده تا در مرکز حمایوی دارالمعلمین این ولسوالی غرض بلند بردن درجه تحصیلی شان ثبت نام نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۹:۲۱
Background image

چند خبر کوتاه از کارکرد های ریاست معارف ولایت بلخ

ازفراغت ۲۲ تن حافظان دارالعلوم ودارالحفاظ خالد بن ولید، دارالحفاظ های عبدالله بن عباس و  مظاهرالعلوم قریه قمشلی ولسوالی البرز، طی محفلی با اشتراک آمران معارف و نظارت تعلیمی ولسوالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۳:۵۶
Background image

خبرهای ریاست معارف ولایت نیمروز

▪الحاج مولوی گل احمد حقانی رئیس معارف ولایت نیمروز، از جریان کار ترمیماتی ۱۴ باب صنف درسی لیسه شهید گل محمد نظارت به عمل آورد.
موصوف طی این دیدار گفت: معارف پویا وابسته به حمایت های. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۱:۵۶
Background image

فشرده چند خبر از ریاست معارف ولایت کابل

کارمندان ساحوی موسسه حمایت از اطفال و آمر معارف ولسوالی موسهی از سیستم آب رسانی فعال شده در پنج مکتب که از سوی موسسه متذکره تمویل شده، بازدید کردند.  مسوولان معارف از کار پروژه و سیستم. . .

بازگشت به اخبار