خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
د کابل له پوهنې ریاست څخه د یوې ورځې د فعالیتونو لنډ راپور

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری در این راستا گردیدند.
آمر معارف ولسوالی یاد شده ضمن استقبال از این طرح موسسه متذکره، وعده هر نوع همکاری  را با آنان سپرد.

مولوی صلاح الدین ایوبی آمر معارف ولسوالی خاکجبار طی نشستی با آمران و مدیران مکاتب و مدارس ولسوالی یاد شده،  روی راه های حل  مشکلات مکاتب و مدارس آن ولسوالی در سال جدید تعلیمی ۱۴۰۲ با آنان صحبت و تبادل نظر نمود.
همچنان:
 در ادامه این مجلس سه تن کارمندان جدیدالتقرر ساحوی موسسه OCCD به مسوولان معارف آن ولسوالی معرفی گردیدند.

مسوولان آمریت معارف ولسوالی چهارآسیاب ولایت کابل با مدیران مکاتب دولتی و خصوصی این ولسوالی نشستی را برگزارکرده، در مورد طی مراحل برخی از اسناد اداری  و بهبود روند آموزشی  با آنها بحث و مشوره نمود.

مولوي شاکرالله حيدر آمر معارف و محمد فهيم زمانى آمر نظارت تعلیمی ولسوالی چهارآسیاب ولایت کابل، در جلسه هفته وار این ولسوالی اشتراک کرده، در مورد فعالیت های انجام شده و برنامه های آینده خویش صحبت نمودند.

به اساس فیصله رهبری ریاست معارف ولایت کابل، برای تمام استادان ۱۲ پاس مکاتب مربوط به ولسوالی سربی این ولایت هدایت داده شده تا در مرکز حمایوی دارالمعلمین این ولسوالی غرض بلند بردن درجه تحصیلی شان ثبت نام نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۴۲
Background image

خلاصه خبرهای معارف ولایت

بلخ:

یک بنیاد خیریه برای ۱۴۷۵ تن شاگردان مکاتب ولایت بلخ به هزینه ۳میلیون و ۶۸۷ هزارو ۵۰۰ افغانی بیک و قرطاسیه جات کمک نمود که با حضورداشت رهبری ریاست معارف آن ولایت توزیع گردید.

کندز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۲۹
Background image

کمپاین آگاهی دهی حفاظت از کتاب های درسی در مکاتب ولایت لوگر

کمپاین آگاهی دهی حفاظت و نگهداری از کتب درسی تحت عنوان « کتاب های درسی دارایی ملی بوده و باید از آنها حفاظت شود » در ۱۶ باب مکتب شهر پل علم مرکز آن ولایت راه اندازی گردید.

کمپاین یاد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۰:۵۰
Background image

دیدار معین تضمین کیفیت وزارت معارف با والی و خانواده های آسیب دیده گان سیلاب ها در ولایت غور

الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف و هیئت معیتی شان که غرض بررسی ‌و انجام یک سلسله امور تعلیمی و تربیتی وارد ولایت غور شده است در حالی که الحاج شیخ حفیظ الله محفوظ. . .

بازگشت به اخبار