سرپرست وزیر وزارت معارف از لیسه سید الشهدای دشت برچی دیدن نمود

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۸:۴۷
د پوهنې وزارت سرپرستې سيدالشهدا ليسې څخه ليدنه وکړه

وزارت معارف، کابل: سرپرست وزیر وزارت معارف امروز دو شنبه از لیسه سید الشهدا، واقع دشت برچی جهت غم شریکی با والدین، معلمان و دانش آموزان دیدن نمود.

درین دیدار که دکتر عطا الله واحدیار، معین تعلیم و تربیه، و محترم دکتر سردار محمد رحیمی، معین تضمین کیفیت وزارت معارف، نیز حضور داشتند. معلمان لیسه مذکور از تشریف آوری سرپرست وزیر و معینان این وزارت جهت غم شریکی با اهل معارف تشکری نموده و همچنان مشکلات شان را با رهبری وزارت معارف شریک ساختند.

محترمه رنگینه حمیدی سرپرست وزارت معارف مراتب تسلیت و غم‌شریکی عمیق خویش را به خانواده های شهدای این رویداد المناک ابراز نموده گفت: ما همه در این غم بزرگ با وابستگان شهدا از عمق دل شریک هستیم وی انجام این حادثه المناک از سوی دشمنان علم و روشنایی را شدیدآ تقبیح نموده افزود: در حالیکه این حادثه المناک قلب های ما را جریحه دار و چشمان ما را اشکبار کرده، این جنایت نا بخشودنی نه تنها در عزم وزارت معارف در راه گسترش خدمات تعلیمی با کیفیت خدشه وارد نمیکند، بلکه این تلاش به یاری پروردگار یکتا با جدیت بیشتر ادامه خواهد داشت.

دکتر عطاالله واحدیار معین تعلیم و تربیه وزارت معارف نیز ضمن ابراز تسلیت برای خانواده ها، از مردم خواست تا از حریم مقدس معارف خویش حراست کنند، وی افزود بدون اشتراک، حمایت و دفاع مردمی معارف دیگر راه پویایی ندارد.

محترم سردار محمد رحیمی معین تضمین کیفیت نیز غم شریکی خود را با والدین و اهل معارف ابراز داشت و این عمل وحشیانه را جنایت بشری و ضد ارزش های اسلامی دانست.

در پایان دیدار همچنان برای شهدای حادثه مذکور بهشت برین و برای صحت یابی مجروحان از درگاه خداوند متعال صحت و سلامتی هر چه عاجل استدعا گردید.‌

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۲۱:۴۰
Background image

تدویر ورکشاپ سه روزه برای کارمندان معارف ولایت پکتیکا

وزارت معارف، پکتیکا: برای کارمندان ریاست معارف ولایت پکتیکا ورکشاپ سه روزه جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی برنامه اقرا، در تالار جلسات ریاست معارف آن ولایت تدویر گردید.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۵۵
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری ریاست معارف ولایت کندهار با پوهنتون آن ولایت

وزارت معارف، کندهار: پوهنتون ولایت کندهار بر مبنای تفاهم نامه ایکه از طرف ریاست معارف آن ولایت با آنها به امضا رسیده است، همکارهای اکادمیک خودرا برای مدت ۵ سال با ریاست معارف اعلام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۳
Background image

پیام تسلیت

با تأثر فراوان اطلاع حاصل نمودیم که فضل احمد حیدری مشاور ارشد معینیت تعلیم وتربیه وزارت معارف، به اثر مریضی که عاید حال شان گردیده بود، داعی اجل را لبیک گفت.

 (انا لله و انا الیه. . .

بازگشت به اخبار