معرفی آمر جدید معارف ولسوالی یکه ولنگ ولایت بامیان

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۹:۱۰
معرفی آمر جدید معارف ولسوالی یکه ولنگ ولایت بامیان

وزارت معارف، بامیان: نسرین محسنی از طریق امتحان رقابتی با کسب ۷۵ نمره موفق به احراز پست آمریت معارف ولسوالی یکه ولنگ گردید که از جانب رئیس معارف بامیان معرفی و به کار آغاز نمود.

محمدایوب امیری رئیس معارف در برنامه معرفی آمر معارف ضمن تبریک به خانم محسنی بیان داشت که برای اولین بار یک خانم به حیث آمر واحد سومی یعنی آمر معارف در ولایت بامیان توظیف میگردد که این امر،گامی مهم در راستای اهداف دولت در قسمت حضور معنا دار زنان در ادارات خدمات ملکی میباشد و طبق برنامه این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

در این برنامه عظیم فرید ولسوال یکه ولنگ و خانم محسنی نیز در قسمت حمایت از معارف و پلان های خویش صحبت نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۲۱:۴۰
Background image

تدویر ورکشاپ سه روزه برای کارمندان معارف ولایت پکتیکا

وزارت معارف، پکتیکا: برای کارمندان ریاست معارف ولایت پکتیکا ورکشاپ سه روزه جهت تامین شفافیت در استفاده از کمک های نقدی برنامه اقرا، در تالار جلسات ریاست معارف آن ولایت تدویر گردید.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۵۵
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری ریاست معارف ولایت کندهار با پوهنتون آن ولایت

وزارت معارف، کندهار: پوهنتون ولایت کندهار بر مبنای تفاهم نامه ایکه از طرف ریاست معارف آن ولایت با آنها به امضا رسیده است، همکارهای اکادمیک خودرا برای مدت ۵ سال با ریاست معارف اعلام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۳
Background image

پیام تسلیت

با تأثر فراوان اطلاع حاصل نمودیم که فضل احمد حیدری مشاور ارشد معینیت تعلیم وتربیه وزارت معارف، به اثر مریضی که عاید حال شان گردیده بود، داعی اجل را لبیک گفت.

 (انا لله و انا الیه. . .

بازگشت به اخبار