پیام تعزیت رهبری وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷
پیام تعزیت رهبری وزارت معارف

در پیوند به وفات محترم محمد نعیم بهین رئیس اسبق تعلیمات عمومی وزارت معارف
وزارت معارف_کابل: محترم محمد نعیم بهین رئیس پیشین تعلیمات عمومی وزارت معارف داعی اجل را لبیک گفته و به حق پیوست.
(انا لله و انا الیه راجعون)
رهبری وزارت معارف افغانستان وفات استاد محمد نعیم بهین یکتن از سابقه داران این وزارت را به محضر فامیل مرحومی و دوستان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای متوفی جنت فردوس و برای خانواده و بازماندگانشان صبر جمیل استدعا می نماید.
محترم محمد نعیم بهین در سال 1332 خورشیدی در ولسوالی احمدآباد ولایت پکتیا چشم به دنیا گشوده، تعلیمات ابتدائی و متوسط را در لیسه آن ولایت و تحصیلات عالی خویش را به درجه ماستری در رشته تعلیم و تربیه در پوهنتون کابل به اتمام رسانیده بود.
محترم استاد بهین سالیان زیادی از عمر پر بارش را در راستای تعلیم و تربیه اولاد وطن وقف نموده و خدمات شایان را در این عرصه از خود به جا گذاشته است.
محترم بهین علاوه از اینکه در غنامندی نظام آموزشی کشور تلاش های بی پایان را انجام داده، در زمینه های تألیف کتب درسی و مدیریت ریاست های متعددی این وزارت دارای کار نامه های درخشان می باشد.
رهبری وزارت معارف وفات استاد محمد نعیم بهین را یک ضایعه بزرگ برای خانواده معارف دانسته و یکباردیگر وفات ایشان را برای فامیل، بستگان و جامعه فرهنگی کشور تسلیت غرض می نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷
Background image

پیام تعزیت رهبری وزارت معارف

در پیوند به وفات محترم محمد نعیم بهین رئیس اسبق تعلیمات عمومی وزارت معارف
وزارت معارف_کابل: محترم محمد نعیم بهین رئیس پیشین تعلیمات عمومی وزارت معارف داعی اجل را لبیک گفته و به حق پیوست. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷
Background image

اطلاعیه معینیت سوادآموزی وزارت معارف در پیوند به ادعای استخدام معلمان سوادآموزی!

وزارت معارف_کابل: معینیت سوادآموزی وزارت معارف اطلاع حاصل نموده است که یک تعداد از افراد استفاده جو، با استفاده از نهادهای جعلی باشندگان شهر کابل را فریب داده اند که گویا معینیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۹
Background image

وزارت معارف و بانک جهانی روی طرح افزایش مصونیت مکاتب گفتگو کردند

وزارت معارف- کابل: رهبری وزارت معارف و تیمی از بانک جهانی در ملاقاتی دوجانبه در رابطه با طرح‌ افزایش مصونیت در مکاتب (CSSF) و همچنین مقرره طرز سلوک معلمین(Teacher Code of Conduct) صحبت. . .

بازگشت به اخبار