دیدار سرپرست وزارت معارف از لیسه عالی زرغونه

media-moe
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۵:۴۹
د پوهنې وزارت سرپرستې د زرغونه عالي لیسې څخه لیدنه وکړه

وزارت معارف، کابل: محترمه رنگینه حمیدی سرپرست وزارت معارف صبح امروز از مکتب لیسه عالی زرغونه دیدن کرد.

سرپرست وزارت معارف در این دیدار از متعلمان این مکتب خواست تا درس و تعلیم را به عنوان یگانه راه رسیدن به هدف دنبال کنند و با قوت در برابر مشکلات بایستند و به الگوهای معارف در سطح جهان مبدل شوند.

محترمه حمیدی خطاب به شاگردان این مکتب گفت که نه به عنوان وزیر، بلکه می‌توانند به عنوان مادر معنوی خود و بدون داشتن هرگونه هراس مشکلات خود را با او در میان بگذارند.

سرپرست وزارت معارف از معلمان این مکتب خواست تا در راستای تعلیم و تربیه فرزندان افغانستان تلاش به خرچ دهند.

به گفته محترمه حمیدی مسوولیت وزارت معارف است تا کودکان و نوجوانان افغانستان را از لحاظ تعلیم و تربیه افرادی کارا و مطابق به معیارهای روز تربیت کرده و نیز بسترهای مناسب و مصوون را برای رشد و بالندگی آنان فراهم نماید.

سرپرست وزارت معارف به مشکلات معلمان این مکتب نیز گوش فرا داد و وعده سپرد که برای فارغ ساختن ذهن معلمان از درگیری‌های روزمره‌گی زندگی و فراهم آوردن سهولت‌ها برای آنان تلاش می کند

 

معلمین و شاگردان این مکتب از حضور سرپرست وزارت معارف استقبال کرده تاکید کردند که نخستین باریست که رهبری وزارت معارف به شکل مستقیم مشکلات و شکایات آنان را بررسی می کند و حضور سرپرست وزارت معارف در میان دانش آموزان به معنای از بین رفتن فاصله میان اهل معارف و رهبری وزارت است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۴:۱۱
Background image

به ارزش ۱،۳۲۸،۰۰۰ دالر امریکایی سنگ تهداب تعمیر دوباب مکتب در ولایت ننگرهار گذاشته شد

وزارت معارف_ننگرهار: سنگ تهداب لیسه نسوان شهید انگیزه شینواری و مکتب ابتداییه بایزید روشان مربوط شهر جلال اباد ولایت ننگرهار با حضور داشت حسیب الله شینواری رییس معارف، مسوولین اداره. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۲:۱۴
Background image

سنگ تهداب تعمیر لیسه ذکور ذکریا فولادی ولایت بامیان گذاشته شد

وزارت معارف_بامیان: سنگ تهداب تعمیر لیسه ذکور ذکریا واقع دره فولادی مرکز ولایت بامیان با حضور داشت سید انور رحتمی والی بامیان، زبردست صافی قمندان امنیه، فوزیه محبی معاون تدریسی و سرپرست. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۱:۲۸
Background image

راه اندازی ورکشاپ کمپاین ملی شهر نشینی برای کمیته های شهرداری مکاتب ولایت غزنی

وزارت معارف_غزنی: ورکشاپ کمپاین ملی شهر نشینی برای کمیته های شهرداری مکاتب ولایت غزنی از طرف ریاست شاروالی غزنی در تالار ریاست معارف آنولایت با حضور داشت محب الرحمن انصار رییس معارف،. . .

بازگشت به اخبار