سفر رئیس انسجام امور ولایات وزارت معارف به ولسوالی خاک‌ریز ولایت قندهار

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۲:۱۶
14

الحاج مولوی ‌پاینده محمد تعلیم رئیس انسجام امور ولایات وزارت معارف در ادامه سفر کاری اش به ولایت کندهار به ولسوالی خاک‌ریز آن ولایت رفته با آمرین ادارات معارف و شماری علمای کرام آن ولسوالی مذکور دیدار و ‌ملاقات نمود.
موصوف ضمن بررسی  کارکردها و ‌مشکلات تعلیمی معارف ولسوالی خاک‌ریز، در پیوند به پلان سه ساله ملی معارف به مسئولین معارف آن ولسوالی معلومات داده و از آنها خواست تا نظریات و‌پیشنهادات خود را در مورد پلان مذکور ابراز نمایند که در پایان جلسه مذکور، نظریات علماء و مسئولین معارف از سوی هیئت، یادداشت شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۵:۲۳
Background image

سفر معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف به ولایت بدخشان

به هدف تعمیل هدایت رهبری مقام عالی ا.ا. افغانستان در پیوند با ایجاد لیلیه برای مدارس دینی کشور، اینک الحاج مولوی کرامت الله آخند زاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف در ادامه سفر های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
Background image

استدیو های دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف رسما  افتتاح شد

استدیوهای دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف از سوی الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف، در حالی که شماری از روئسای مرکزی این وزارت و از جمله الحاج مولوی اول گل. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

خبرهای معارف مرکز و ولایات

ننگرهار

کار ترمیماتی لیسه کمبو، در ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار آغاز گردید. این پروژه که شامل ترمیم سقف اتاق ها، دروازه ها، کلکین ها و برخی قسمت های تخریب شده مکتب میباشد، از بودیجه. . .

بازگشت به اخبار