امضای تفاهم نامه میان ریاست معارف بامیان وموسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۲:۴۷
امضای تفاهم نامه میان ریاست معارف بامیان وموسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی

تفاهم نامه همکاری میان ریاست معارف و موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی امضا شد.
در محفیلکه بدین مناسبت در مقر ریاست معارف ولایت بامیان تدویر گردیده بود، ایوب امیری سرپرست ریاست معارف بامیان ضمن تشکری از طرح همکاری موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی گفت، معارف یک نهاد مردمی وغیری سیاسی است که همه مردم برای بلند بردن سطح کیفیت معارف باید سهم فعال بگیرند.
بر اساس این تفاهم نامه موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی ایجاد یک کتابخانه در مکتب نسوان غرغره ولسوالی شیبر، تدویر برنامه آموزشی در مورد رهبری و اهمیت منابع برای مکتب متذکره و تسلیم دهی کتابخانه به آمریت مکتب را تعهد نمود.
در این تفاهم نامه ریاست معارف بامیان تعهد نمود که موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی را در جمع موسسات همکار ریاست معارف شامل ساخته و در جهت هماهنگی موسسه با آمریت معارف و مکتب همکاری نماید و همچنان برای کتابخانه در مکتب اطاق تهیه مینماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۰
Background image

تجلیل از روز بین المللی سواد

وزارت معارف_هرات: از 17 سنبله، روز بین المللی سواد در ریاست معارف ولایت هرات در حالیکه رئیس و هیآت رهبری ریاست معارف، شماری از استادان و سواد آموزان، رؤسای ادارات دولتی و شخصیت های علمی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۰:۴۳
Background image

گزارش مختصر کارکرد های ریاست تحرک اجتماعی و شوراهای معارف

(ربع سوم سال 1398): ریاست تحرک اجتماعی و شورا های معارف این وزارت در همکاری با ریاست های معارف ولایت های: لوگر، بغلان، قندهار، غزنی، کنرها، بامیان، تخار، کندز، بدخشان، پنجشیر و معارف. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۲۰
Background image

وزارت معارف و دفتر منطقه یی یونسکو در جاکارتا روی همکاری های بیشتر به توافق دست یافتند

وزارت معارف_ اندویزیا:  دکتور ذبيح الله فطرت، ريیس دفتر  وزارت معارف در حاشيه كنفرانس استراتیژيكِ ساينس براي رسيدن به اهداف انكشافی پايدار (SDGS) ضمن باز ديد از دفتر منطقوی يونسكو در. . .

بازگشت به اخبار