امضای تفاهم نامه میان ریاست معارف بامیان وموسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۲:۴۷
امضای تفاهم نامه میان ریاست معارف بامیان وموسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی

تفاهم نامه همکاری میان ریاست معارف و موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی امضا شد.
در محفیلکه بدین مناسبت در مقر ریاست معارف ولایت بامیان تدویر گردیده بود، ایوب امیری سرپرست ریاست معارف بامیان ضمن تشکری از طرح همکاری موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی گفت، معارف یک نهاد مردمی وغیری سیاسی است که همه مردم برای بلند بردن سطح کیفیت معارف باید سهم فعال بگیرند.
بر اساس این تفاهم نامه موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی ایجاد یک کتابخانه در مکتب نسوان غرغره ولسوالی شیبر، تدویر برنامه آموزشی در مورد رهبری و اهمیت منابع برای مکتب متذکره و تسلیم دهی کتابخانه به آمریت مکتب را تعهد نمود.
در این تفاهم نامه ریاست معارف بامیان تعهد نمود که موسسه حقوقی برای حمایت از جامعه مدنی را در جمع موسسات همکار ریاست معارف شامل ساخته و در جهت هماهنگی موسسه با آمریت معارف و مکتب همکاری نماید و همچنان برای کتابخانه در مکتب اطاق تهیه مینماید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۰
Background image

معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف به عنوان سفیر و نماینده فوق العاده افغانستان در (OIC) آغاز بکار کرد/ قدردانی دکتر بلخی از "شفیق صمیم"

وزارت معارف- کابل: دکتر "محمد میرویس بلخی" وزیر معارف کشور از دکتر "شفیق صمیم" معین سابق تعلیمات اسلامی وزارت معارف که به تازگی به عنوان سفیر و نماینده فوق‌العاده جمهوری اسلامی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۸
Background image

پس از "هرات"/ معلمین مکاتب ولایت "غور" نیز به اعتصاب کاری خود پایان دادند

وزارت معارف- غور: همزمان با سفر نمایندگان رهبری وزارت معارف به ولایت غور, معلمین مکاتب این ولایت به اعتصاب کاری خود پایان دادند.

سران حرکت دادخواهی معلمین در غور متعهد شدند تا در. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۶:۹
Background image

تداوم کمپاین « مکتب سبز» در مکاتب ولایت بامیان

بر مبنای اهتمام به فضای سبز وحفظ محیط زیست سالم در مراکز تعلیمی وتربیتی واعلام کمپاین« مکتب سبز» در آغاز سال 1398 خورشیدی از سوی وزیر معارف کشور، اینک به همکاری برنامه کمیته شاروالی. . .

بازگشت به اخبار