حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
ملي او محلي ملاتړ د ښوونې او روزنې د سیستم د پیاوړتیا لپاره مؤثره دی

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست وزارت معارف از تلاش‌ها و کارکردهای مسوولان ولایتی در سطح ولایات، ولسوالی‌ها و قریه‌جات سپاسگزاری نموده، و دیدگاه‌اش در خصوص اصلاحات، بهبود کیفیت، دورنما و نوآوری‌ها در وزارت معارف را بیان نمود. وی تصریح کرد که بزرگترین هدف رهبری وزارت معارف ارائه خدمات باکیفیت بوده و برنامه‌های جامع در خصوص عملی کردن آن روی دست است و به صورت جدی تلاش می‌کند تا بهبود کیفیت در معارف را از شعار به عمل مبدل کند.

سرپرست وزارت معارف، آگاهی‌دهی و ذهنیت‌سازی برای همسویی با معارف را مهم دانسته و تأکید کرد که همکاری‌های مادی و معنوی تاجران ملی، علمای کرام و مردم محل در حمایت از معارف موثر بوده و برای جلب این همکاری‌ها باید بیشتر از پیش توجه صورت گیرد.

سپس، رئیسان معارف ولایت‌های متذکره به نوبت صحبت نموده و از پیشرفت‌ها، مشکلات، چالش‌ها و چگونگی پیشرفت خدمات تعلیمی بدیل در ولایت‌های مربوطه‌ی شان به سرپرست وزارت معارف معلومات ارائه کردند.

سرپرست وزارت معارف، ضمن استماع صحبت‌های رئیسان ولایات از پیشرفت‌ها ستایش نموده و برای حل مشکلات موجود هدایات لازم داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۸:۳۳
Background image

سنگ تهداب ساختمان دارالعلوم محمدی ولایت پروان گذاشته شد

وزارت معارف_ پروان: سنگ تهداب ساختمان دارالعلوم محمدی ولسوالی بگرام ولایت پروان توسط محترم فضل الدین عیار والی ولایت با حضور تعداد از مسوولین ادارت دولتی گذاشته شد.

ساختمان دارالعلوم. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۶:۲۰
Background image

اطلاعیه

معینیت تعلیمات اسلامی وزارت معارف از ساحه‌ی افشار سیلو به تعمیر جدیدش واقع چمن حضوری مربوط حوزه‌ هشتم امنیتی شهر کابل، جوار مرکز تبلیغی‌ها نقل مکان نموده است.

هموطنان عزیز به ویژه. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۳:۴۰
Background image

معارف باکیفیت و معیاری نیازمند اصلاحات جدی و عملی است

وزارت معارف، کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت معارف، با شماری از نماینده‌گان ولایت نیمروز در شورای ملی و لویه جرگه مشورتی صلح در مقر وزارت معارف دیدار نمود.

نماینده. . .

بازگشت به اخبار