مسابقات حسن قرائت قرآن عظیم الشان

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۵:۵۴
میدان وردګو ولایت کې د حسن قرائت سیالۍ تر سره شوه

وزارت معارف، میدان وردک: به مناسبت ماه مبارک رمضان، از سوی ریاست معارف ولایت میدان وردک در میان دانش آموزان مکاتب آن ولایت اعم از مکتب های دخترانه وپسرانه مسابقات حسن قرائت قرآن عظیم الشان راه اندازی گردید.

دوکتور محمد سعید منصور رییس معارف آن ولایت ضمن خرسندی از تدویر مسابقات مذکور تصریح نمود که ریاست معارف میدان وردک در نظر دارد تا به هدف آشنایی بیشتر جوانان به آموزه های دینی مسابقات حسن تلاوت قرآن مجید، سیرت النبی و.... را درمیان شاگردان مکتب این ولایت راه اندازی نماید.

موصوف اضافه نمود: دراین مسابقات جمعآ به تعداد ۱۴۸ هزار دانش آموز دختر وپسر اشتراک نموده که در نتیجه ارزیابی های دقیق روزالدین فرزند نورالدین متعلم دارالعلوم مرکزی با اخذ ۹۷ نمره مقام نخست را از آن خود کرد.

الحاج عبدالرحمن طارق والی ولایت از ریاست معارف بخاطر راه اندازی مسابقات حسن تلاوت قران کریم تشکرنموده و دایر نمودن چنین مسابقات را با اشتراک دانش آموزان موثر خوانده و در اینده نیز خواستار ادامه چنین مسابقات گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۸:۴۷
Background image

سرپرست وزیر وزارت معارف از لیسه سید الشهدای دشت برچی دیدن نمود

وزارت معارف، کابل: سرپرست وزیر وزارت معارف امروز دو شنبه از لیسه سید الشهدا، واقع دشت برچی جهت غم شریکی با والدین، معلمان و دانش آموزان دیدن نمود.

درین دیدار که دکتر عطا الله واحدیار،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۴:۴
Background image

محکومیت حادثه المناک انفجار در لیسه سیدالشهدا‌ء از سوی دانش آموزان ولایت ننگرهار

وزارت معارف، ننگرهار: شماری از دانش آموزان مکاتب مختلف ولایت ننگرهار به نماینده گی از سایر هم قطاران شان طی تجمعی اعتراضیه در پیوند به انفجار شام روز شنبه در نزدیکی درب لیسه سید الشهدای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۶:۲۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

در پی انفجاریکه عصر دیروز در نزدیکی درب لیسه سیدالشهداء دشت برچی به وقوع پیوست و منتج به شهادت و زخمی شدن جمع کثیری از افراد ملکی و از جمله شماری از دانش آموزان گردید.

در ساعات اولیه. . .

بازگشت به اخبار