نشست مشورتی کمیته سهمیه بندی بست های خالی برای مدارس و دارالحفاظ های کشور

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۲۲:۴۲
یبلا

کمیته موظف سهمیه بندی بست های خالی برای مدارس و دارالحفاظ های کشور به ترکیب شماری از روئساء، تحت ریاست الحاج مولوی کرامت الله آخند زاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف، جلسه مشورتی را در پیوند به تعیین سهمیه بست های استادان مدارس و دارالحفاظ های کشور دایر کرده و در رابطه به موضوع یاد شده با هم مشوره و تبادل نظر نمودند.

در آغاز معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف راجع به معیار های بست های یاد شده برای اعضای مجلس معلومات ارائه داشته و از مسئولین خواست تا تصامیم شان وفق نیاز مندی های مدارس و دارالحفاظ ها باشد یعنی سهمیه ها مطابق به ضرورت های آنها تعیین گردند.

همچنان در مجلس روی نیاز مندی های آنعده مدارسی که در ولایات تا اکنون رسمی نه شده اند، نیز بحث های مفصل صورت گرفته و تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۴۰
Background image

مروری بر چند خبر از معارف ولایات

غزنی:

الحاج مولوی میرنصیر احمد حسینی رئیس معارف ولایت غزنی طی نشستی با ولسوال، علمای دین و بزرگان قومی ولسوالی قره باغ آن ولایت در مورد برنامه های وزارت معارف و ریاست معارف غزنی صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۳۳
Background image

تقدیر اعضای کمیته تخریج شرعی از سوی سرپرست وزارت معارف

به تاسی از حکم مقام عالی رهبری ا.ا. افغانستان، چندی قبل تحت اشراف الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف کمیته ده نفری تخریج شرعی به ترکیب شماری از روئسای ادارات ذیربط. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۲۲
Background image

راپور هفتگی ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف

از شنبه ۱۴۴۵/۱۱/۲۳ تا ۱۴۴۵/۱۱/۲۸ ه. ق.( از ۱۲ تا ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ ه.ش.)

مسئولین ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف طبق تقسیم اوقات مطروحه در این هفته از مکاتب رسمی: علاءالدین، لیسه و ابتدائیه. . .

بازگشت به اخبار