نشست مشورتی کمیته سهمیه بندی بست های خالی برای مدارس و دارالحفاظ های کشور

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۲۲:۴۲
یبلا

کمیته موظف سهمیه بندی بست های خالی برای مدارس و دارالحفاظ های کشور به ترکیب شماری از روئساء، تحت ریاست الحاج مولوی کرامت الله آخند زاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف، جلسه مشورتی را در پیوند به تعیین سهمیه بست های استادان مدارس و دارالحفاظ های کشور دایر کرده و در رابطه به موضوع یاد شده با هم مشوره و تبادل نظر نمودند.

در آغاز معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف راجع به معیار های بست های یاد شده برای اعضای مجلس معلومات ارائه داشته و از مسئولین خواست تا تصامیم شان وفق نیاز مندی های مدارس و دارالحفاظ ها باشد یعنی سهمیه ها مطابق به ضرورت های آنها تعیین گردند.

همچنان در مجلس روی نیاز مندی های آنعده مدارسی که در ولایات تا اکنون رسمی نه شده اند، نیز بحث های مفصل صورت گرفته و تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۵:۲۳
Background image

سفر معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف به ولایت بدخشان

به هدف تعمیل هدایت رهبری مقام عالی ا.ا. افغانستان در پیوند با ایجاد لیلیه برای مدارس دینی کشور، اینک الحاج مولوی کرامت الله آخند زاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف در ادامه سفر های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
Background image

استدیو های دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف رسما  افتتاح شد

استدیوهای دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف از سوی الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف، در حالی که شماری از روئسای مرکزی این وزارت و از جمله الحاج مولوی اول گل. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

خبرهای معارف مرکز و ولایات

ننگرهار

کار ترمیماتی لیسه کمبو، در ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار آغاز گردید. این پروژه که شامل ترمیم سقف اتاق ها، دروازه ها، کلکین ها و برخی قسمت های تخریب شده مکتب میباشد، از بودیجه. . .

بازگشت به اخبار