چهارده تن از آمران مکتب‌ها و دو نفر مدیران جدید معرفی شدند

media-moe
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۱:۴
چهارده تن از آمران مکتب‌ها و دو نفر مدیران جدید معرفی شدند

وزارت معارف- بامیان: این مدیران جدید معارف بامیان با حضور مولوی عتیق الله عتیق معاون ولایت و محمدایوب آروین رئیس معارف بامیان به وظایف جدید خود معرفی شدند.

آنها شامل ۱۴ آمر لیسه‌ها و دو مدیر عمومی ریاست معارف می‌شوند که اخیرا از طریق رقابت آزاد از بین بیش هزار و ۶۰۰ متقاضی برگزیده و از جانب وزیر معارف منظور شدند.

معاون ولایت از شفافیت روند گزینش آنها اظهار خرسندی و از کمیته استخدام ولایتی سپاسگزاری کرد.

چهارده تن از آمرین مکاتب و دو تن از مدیران ریاست معارف بامیان، از طریق رقابت آزاد، طی مراسمی معرفی شدند.

آقای آروین با اشاره به حضور پنج خانم در بین مدیران جدید، گفت که این گام عمد‌ای در راستای برقراری توازن جنسیتی در مدیریت تعلیم و تربیه بامیان است.

رئیس معارف بامیان افزود که هدف از تعیین این مدیران بهبود کیفیت آموزش، مبارزه با فساد اداری و تقویت مدیریت مکاتب است.

زهرا اکبری آمر جدید لیسه دخترانه مرکز پنجاب و عبدالرحمن عبیدی آمر جدید لیسه دوآب با رضایت از عادلانه بودن پروسه استخدام مدیران جدید، به نمایندگی از دیگر آمران و مدیران وعده سپردند که در راستای بهبود کیفیت آموزشی و تامین شفافیت در حوزه کاری خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

این نخستین گروه از مدیران جدیدالتقرر معارف بامیان است. به دهها مدیر دیگر هم از رقابت آزاد استخدام خواهند شد و همه پست‌های خالی پر خواهند شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۴۲
Background image

اطلاعیه وزارت معارف 

به اطلاع تمام کارمندان وزارت معارف رسانیده میشود که روز دوشنبه مورخ ۲۸ اسد به مناسبت جشن صدسالگی استقلال افغانستان تمامی معلمان، کارمندان و دانش آموزان رخصت اند.
رخصتی های تابستانی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۴:۴۹
Background image

شاگردان ممتاز و خلاق در معارف مورد تشویق معنوی قرار می گیرند

وزارت معارف_ کابل: رهبری وزارت معارف از شاگردان ممتاز، با استعداد و خلاق با اهدای سپاس نامه‌ها و تحسین‌نامه های ویژه تشویق معنوی می کند

این تصمیم به هدف الگو سازی، رشد و شگوفایی. . .

بازگشت به اخبار