کفیل مقام عالی ریاست الوزراء با رئیس معارف ولایت بغلان دیدار و ملاقات نمود

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۹:۳۸
کفیل مقام عالی ریاست الوزراء با رئیس معارف ولایت بغلان دیدار و ملاقات نمود

 مولوی محمد کبيرحقاني کفيل مقام عالی ریاست الوزراء با  الحاج مولوی محمد نور عزیزی رئیس معارف ولایت بغلان در دفتر کاری شان در قصر سپیدار دیدار و ملاقات نمود.
در این ملاقات هر دو جانب در مورد فعالیت های آموزشی و وضعیت معارف و چالش های موجود فرا راه ریاست معارف آن ولایت بحث و تبادل نظر کردند.
طی این نشست، کفيل مقام عالی ریاست الوزراء، در مورد  چگونه‏ گی فعالیت های تعلیمی، فراهم سازی زمینه های آموزش علوم دینی و عصری، شکوفایی، انکشاف و بهبود سکتور معارف صحبت نموده و بر هماهنگی و نزدیکی نصاب درسی مکاتب و مدارس تاکید ورزیدند.
در مقابل رئیس معارف ولایت بغلان، ضمن تایید و تعهد بر عملی نمودن موضوعات یاد شده، گزارش کاری سال پار و پلان های تعلیمی سال روان ریاست معارف را به کفیل مقام عالی ریاست الوزراء ارايه کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۵۹
Background image

افتتاح یک محراب مسجد در لیسه بی بی حوای شهر کابل

 آمر، معلمین و متعلمین لیسه بی بی حوا در مربوطات حوزه یازدهم تعلیمی شهر کابل، در یک اقدام بی پیشنه با هزینه شخصی خویش، برای لیسه متذکره یک محراب مسجد، وضوءخانه، کتابخانه و مرکز صحی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۲۲
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی    

به منظور فراهم سازی زمینه های آموزش به  اطفال عودت کننده و م‌/جاهدین ا.ا. و جذب آنها در  مکاتب رسمی کشور، اینک ریاست تعلیمات اساسی و ثانوی وزارت معارف، طبق طرزالعمل نافذه از آنها امتحان. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۵۲
Background image

سرپرست وزارت معارف با علمای کرام ولایت بلخ نشست مشوره تی دایر نمود

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرت وزارت معارف در ادامه سفر شان به ولایت بلخ با علمای کرام آن ولایت در محوریت بهبود وضعیت، رفع مشکلات و چالش های فرا راه مدارس و نهاد های دینی آن ولایت، بحث. . .

بازگشت به اخبار