تدویر ورکشاب ارتقای ظرفیت برای کارمندان ریاست نظارت و ارزیابی

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۹:۳۱
۹۸۹

ریاست نظارت و ارزیابی معینیت تضمین کیفیت وزارت معارف، ورکشاپ ۴ روزه ارتقای ظرفیت را برای کارمندان آن ریاست برگزار نمود.
مولوی غلام ربی ربانی رئیس نظارت و ارزیابی، هدف از برگزاری این برنامه آموزشی را، بلند بردن سطح آگاهی مسلکی کارمندان در مورد چگونه گی نظارت مؤثر و دریافت مشکلات ادارات معارف، در مرکز و ولایات عنوان کرد.
موصوف از اشتراک کننده گان سیمینار یاد شده خواست تا برگزاری برنامه آموزشی متذکره را غنیمت خوب دانسته، از داشته های علمی و میتودیک آن استفاده بهینه نمایند.
 به گفته رئیس نظارت و ارزیابی، قرار است شاملان پس از ختم این سیمینار آموزشی، رهسپار ولایات کشور شده و با  کار گیری از میتود های فراگرفته شده معیاری از ورکشاپ، کارکرد های ریاست های معارف و ادارات مربوط آنرا اعم از مرکزی و ولسوالی ها نظارت و بررسی نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۵:۱۵
Background image

گشایش یک باب لیسه در ولایت جوزجان از سوی سرپرست وزارت معارف

در مراسم افتتاحیه لیسه قریه آقچه نمای ولسوالی آقچه ولایت جوزجان، که علاوه بر الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف و هیئت همراه شان، الحاج مولوی محمد طاهر جواد رئیس و مسئولین. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۵۹
Background image

افتتاح یک محراب مسجد در لیسه بی بی حوای شهر کابل

 آمر، معلمین و متعلمین لیسه بی بی حوا در مربوطات حوزه یازدهم تعلیمی شهر کابل، در یک اقدام بی پیشنه با هزینه شخصی خویش، برای لیسه متذکره یک محراب مسجد، وضوءخانه، کتابخانه و مرکز صحی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۲۲
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی    

به منظور فراهم سازی زمینه های آموزش به  اطفال عودت کننده و م‌/جاهدین ا.ا. و جذب آنها در  مکاتب رسمی کشور، اینک ریاست تعلیمات اساسی و ثانوی وزارت معارف، طبق طرزالعمل نافذه از آنها امتحان. . .

بازگشت به اخبار