راپور هفتگی ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف

media-moe
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۲۲
یب

از شنبه ۱۴۴۵/۱۱/۲۳ تا ۱۴۴۵/۱۱/۲۸ ه. ق.( از ۱۲ تا ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ ه.ش.)

مسئولین ریاست دعوت و ارشاد وزارت معارف طبق تقسیم اوقات مطروحه در این هفته از مکاتب رسمی: علاءالدین، لیسه و ابتدائیه قلعه بختیار،محمود طرزی، شهرک امید سبز، صفی الله افضلی، سرآسیاب، چهارقلعه چهاردهی،ام البنین، سید اسمعیل بلخی،و لیسه رسمی گل خانه و از مکاتب خصوصی استاد گلاب الدین، سردار کابل، ارمان نمبر ۲، آینده سازان چهاردهی، کیهان، دانش، مهد عرفان، اندیشمند ساز، دین و دانش، افکار، بحر نو، خورشید کابل، پردیس نمبر۲، اوج تفکر،ارشاد، عصر پدیده ها و مکتب عبدالرشید در مربوطات ناحیه ششم شهر کابل دیدن نموده اند.

هیئت در این دیدار ها از مسئولین و شاگردان نهاد های یاد شده خواست که در امور یومیه از رفتار و کردار پیامبر گرامی اسلام ( صلی الله علیه وسلم) پیروی کرده، صورت و سیرت شان را به سنت های آن‌حضرت( صلی الله علیه وسلم) برابر سازند و در دروس دینی که از طرف مبلغین دایر می شود حتما اشتراک نمایند.

هکذا حلقات دروس دینی برای کارمندان هسته مرکزی وزارت معارف نیز از سوی مبلغین و استادان ریاست دعوت و ارشاد ادامه این وزارت دارد که کارمندان در آن اشتراک می کنند.

خبر های واصله از ریاست های معارف ولایات نیز حاکی از این است که در تمام نهاد ها و‌مراکز تعلیمی وزارت معارف در ولایات همه روزه از طرف مبلغین دعوت و ارشاد دروس و حلقات درسی برگزار می شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۹
Background image

خبر های ولایتی معارف

نیمروز، کندز، سرپل:
از واجدین شرایط برای بست های مورد نظر اداری و تدریسی  در ریاست معارف ولایت های نیمروز کندز و سرپل امتحان رقابتی اخذ گردید.

ننگرهار:
یک تن از هم وطنان معارف دوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۰
Background image

اتمام کار بازسازی ۸ باب مکتب در ولایت لوگر

طی مراسمی به اشتراک الحاج مولوی عبدالرحمن حمیدی رئیس، مسئولین ریاست معارف، شماری علماء و نمایندگان مردم ولایت لوگر، بعد از اتمام کار ترمیمات و تجهیزات برخی وسایل ضروری،  ۸ باب مکتب در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار رئیس معارف ولایت هرات با معین تعلیمات اسلامی

الحاج مولوی رحمت الله جابر رئیس معارف ولایت هرات طی دیداری که با الحاج مولوی کرامت الله آخندزاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف داشت، در محوریت پیشرفت ها و مشکلات کاری ریاست معارف. . .

بازگشت به اخبار