فشرده چند خبر از معارف ولایات

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۱۳:۳۴
33

نیمروز، ارزگان و لوگر:

هیئتی از ریاست مرکـز ساینس وزارت معارف در یک سفر رسمی به ولایت های نیمروز، ارزگان و لوگر رفته و طی نشستی با روئسای و رهبری ریاست های معارف آن ولایات پیرامون مسایل مهم آموزشی مضامین ساینسی و تجربی، بحث و گفتگو نمودند.

هیئت متذکره همچنان سیمینار آموزشی را جهت ارتقای ظرفیت استادان ساینس مکاتب ولایات متذکره برگزار و برای اشتراک کننده گان چگونه گی استفاده از وسایل تخنیکی و مواد لابراتورای را آموزش دادند.

هلمند

به منظور تطبیق احکام و فرامین مقام عالی رهبری ا.ا. در عرصه توزیع بست های مدارس دینی، جلسه یی در ریاست معارف ولایت هلمند با اشتراک مسئولین معارف و علمای دینی آن ولایت برگزار شد. الحاج مولوی محمد عوض انصاری در این نشست گفت: کمیتهء را در این مورد ایجاد نموده تا از تطبیق احکام و فرامین صادر شده در ادارات معارف هلمند نظارت به عمل آورند.

ننگرهار

شماری از باشنده گان معارف دوست ولایت ننگرهار، از دارایی های شخصی خویش سیستم برق آفتابی لیسه بیله ولسوالی مهمند دره را فعال و برای مدرسه مظهر العلوم ولسوالی هسکه مینه وسایل تخنیکی خریداری و تهیته نموده اند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۸
Background image

فشرده چند خبر از معارف ولایات

میدان وردگ
مسئولین ریاست معارف ولایت میدان وردگ، حدود یک جریب زمین غصب شده ملکیت معارف را از نزد افراد فرصت طلب در ولسوالی جلریز آن ولایت مسترد و به ملکیت های معارف ثبت کردند.
 
هرات
مو. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۵
Background image

خلاصه چند خبر از معارف ولایات

غزنی:
ریاست معارف ولایت غزنی برای ۳۰ از  م‏/جاهدین ا.ا. که از امتحان جمعی تثبیت سویه تعلیمی باز مانده بودند امتحان متفرقه را برای صنوف یازدهم و دوازدهم راه اندازی نمود. 

باز هم از همین. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۲۹
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی در ولایت تخار

ریاست معارف ولایت تخار، برای شماری از م‏/جاهدین ا.ا.ا که به دلیل مصروفیت های ج‏/هادی نتوانسته بودند دوره تعلیمی مکتب را تکمیل نمایند، امتحان تثبیت سویه تعلیمی برگزار نمود.  
کمیته ی. . .

بازگشت به اخبار