گرامی‌داشت از هفتم اسد روز ملی بیرق پر افتخار کشور

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۴:۴۹
د اسد اوومه د هیواد د ملي بیرغ ورځ څخه نمانځنه وشوه

وزارت معارف، کابل: هیأت رهبری و کارمندان وزارت معارف از هفتم اسد روز ملی بیرق کشور گرامی‌داشت نموده و به رسم احترام، بیرق سه رنگ کشور را در صحن وزارت برافراشتند.

محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت معارف در این مراسم، گفت: «بیرق ما، هویت و تاریخ ماست. بیرق سه رنگ افغانستان نماد وحدت، همدلی و همبستگی کشور است و مایه فخر همه‌ی ماست‌. این بیرق پر افتخار نشان دهنده‌ی قربانی‌ها، قهرمانی‌ها، ایستاده‌گی‌ و سربلندی ما بوده و پاسداری و احترام گزاری از آن برای همه یک وجیبه‌ی ملی است.»

سرپرست وزارت معارف به ارج‌گزاری و تقویت گرامی‌داشت از نمادها و مناسبت‌های ملی در کشور تأکید نموده، بیان کرد که وزارت معارف در خصوص نهادینه کردن و ترویج این مناسبت‌ها بیشتر از پیش کار خواهد کرد.

وی همچنان ابراز امیدواری کرد که افغان‌ها در تمامی عرصه‌ها و به ویژه در عرصه‌ی تعلیم و تربیه با کسب دستاوردهای زیاد و پر افتخار بتوانند همیشه بیرق سه رنگ و پر افتخار کشور را در سراسر جهان به اهتزاز نگهدارند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۷:۵۷
Background image

معین‌های جدید وزارت معارف معرفی و به کار آغاز کردند

وزارت معارف، کابل:‌ به منظور بهبود هر چه بیشتر کیفیت تعلیم و تربیه و ایجاد سیستم موثر تعلیمی و منطقی ساختن تشکیلات و جلو گیری از تداخل وظیفوی تغییرات تشکیلاتی، ازجانب مقام عالی منظور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۰:۲۶
Background image

افتتاح تعمیر یک باب مکتب در ولسوالی بره کی‌برک ولایت لوگر

وزارت معارف، لوگر: تعمیر مکتب ابتدایه حاجی جمعه خان کوچی ولسوالی بره ‌کی‌برک ولایت لوگر با حضور مسوولین معارف آن‌ولایت، متنفذین قومی و استادان افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

تعمیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۵:۳۱
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کودک در ولایت پنجشیر

از روز جهانی کودک طی محفلی از سوی موسسه یونیسف در هماهنگی با ریاست معارف ولایت پنچشیردر حضور داشت محمد امین "صدیقی" معاون مقام ولایت، مولانا عتیق الله "کریمی" رئیس معارف، روسای کار امور. . .

بازگشت به اخبار