بازدید وزیر معارف از دارالعلوم دخترانه امام ابوحنیفه (رح) ولسوالی بگرامی کابل

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۱:۱۸
بازدید وزیر معارف از دارالعلوم دخترانه امام ابوحنیفه (رح) ولسوالی بگرامی کابل

وزارت معارف- کابل: دکتر محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور در بازدید از دارالعلوم دخترانه امام ابوحنیفه (رح) در ولسوالی بگرامی ولایت کابل، وضعیت تحصیلی در این دارالعلوم را از نزدیک بررسی کرد.

در این بازدید، دکتر بلخی از صنوف درسی این دارالعلوم بازدید و با یکایک محصلین از نزدیک صحبت و در جریان مشکلات و چالش‌های آنها قرار گرفت.

وزیر معارف ضمن استماع صحبت‌های مدیر و محصلین، نسبت به رسیدگی و حل مشکلات این دارالعلوم مانند احداث تالار و مسجد تعهد سپرد.

گفتنی است وزیر معارف همچنین در جریان مراسم ختم قرآن عظیم الشان که توسط محصلین این دارالعلوم به مناسبت روز معلم برگزار شد، اشتراک کرد.

لازم به ذکر بوده دارالعلوم دخترانه امام ابوحنیفه (رح) در سال 1323 تاسیس شده و در دو تایم به بیش از 2 هزار محصل دختر خدمات تحصیلی ارائه می‌دهد.
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۷:۵۷
Background image

معین‌های جدید وزارت معارف معرفی و به کار آغاز کردند

وزارت معارف، کابل:‌ به منظور بهبود هر چه بیشتر کیفیت تعلیم و تربیه و ایجاد سیستم موثر تعلیمی و منطقی ساختن تشکیلات و جلو گیری از تداخل وظیفوی تغییرات تشکیلاتی، ازجانب مقام عالی منظور. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۰:۲۶
Background image

افتتاح تعمیر یک باب مکتب در ولسوالی بره کی‌برک ولایت لوگر

وزارت معارف، لوگر: تعمیر مکتب ابتدایه حاجی جمعه خان کوچی ولسوالی بره ‌کی‌برک ولایت لوگر با حضور مسوولین معارف آن‌ولایت، متنفذین قومی و استادان افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

تعمیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۵:۳۱
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کودک در ولایت پنجشیر

از روز جهانی کودک طی محفلی از سوی موسسه یونیسف در هماهنگی با ریاست معارف ولایت پنچشیردر حضور داشت محمد امین "صدیقی" معاون مقام ولایت، مولانا عتیق الله "کریمی" رئیس معارف، روسای کار امور. . .

بازگشت به اخبار