بخشی از فعالیت های ریاست های معارف در مرکز و ولایات

media-moe
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۳:۱۷
له مرکز او لایاتو څخه د پوهنې لنډ خبرونه.

معارف شهر کابل:
مولوي احسان الله خطاب رئیس معارف شهرکابل، جهت ترتیب طرح تشکیلاتی و بودیجوی سال ۱۴۰۲ این ریاست با آمرین مربوطه تشکیل جلسه داد.
موصوف با ایجاد گروه های کاری از افراد کارشناس و متخصص، به آنان هدایت داد تا با در نظر داشت اولویت‌ها و ضرورت‌ها، طرح تشکیلاتی آن ریاست را ترتیب نموده تا غرض اجراآت بعدی به مقام وزارت ارایه گردد.
نورستان:
گلبدین موحد آمرسواد آموزی ریاست معارف ولایت نورستان، طی جلسه‌ی از کارمندان مربوطه اش خواست تا در راستای تعمیم و تعمق سواد برای هموطنان  از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نکنند.
پکتیکا:
مسئولان دفتر محلی موسسه یونیسف در ولسوالی گیان ولایت پکتیکا، برای استادان صنوف تعلیمات محلی و تسریعی تحت اثر خویش سیمینار ۱۲  روزه ارتقای ظرفیت برگزار نموده است.
کندهار:
حاجی محمود آمر معارف ولسوالی شاه ولی کوت ولایت کندهار از امور اداری و تدرسی لیسه خان در این ولسوالی بازدید نموده، بابت فعالیت های خوب انجام شده از اداره لسیه متذکره ستایش به عمل آورد.
ننگرهار:
نورخان یکتن از معارف دوستان که باشنده ولایت ننگرهار میباشد، برای شاگردان ابتداییه غورک در ولسوالی مومندره این ولایت تخته سفید، کتاب، کتابچه و سایر مواد درسی  کمک کرده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰
Background image

بازتاب قسمتی از فعالیت های معارف در ولایات

لغمان

مولوی شاه جهان ساجد رئیس معارف ولایت لغمان طی جلسه ی که جهت شکوفایی معارف این ولایت برگزار کرده از فعالیت ها و پیشرفت ها در عرصه معارف پس از پیروزی امارت اسلامی اظهار خوشبینی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

خلاصه از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

دایکندی

مفتی رحمت الله مدثر رئیس معارف ولایت دایکندی و هیئت همراه با  الحاج ملاعبدالحکیم رفیع الله قوماندان امنیه آن ولایت دیدار نموده، روی هماهنگی و همکاری های این دو نهاد در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
Background image

خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری. . .

بازگشت به اخبار